Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Auto ziņas: bezizmešu ekspedīcija Somijā ar jaunāko "Mercedes EQ" floti

Auto un tehnoloģijas
2. jūnijā 09:14 2023. gada 2. jūnijā 09:14
  Jauns.lv
Šajā raidījumā Autoziņas viesojas Somijas ziemeļu pilsētā Jivaskilā, taču ne lai apmeklētu WRC rallija posmu. Mūsu mērķis ir iepazīties ar jauno "Mercedes - Benz" pārstāvi Baltijā VEHO un izbraukt ar jaunākajiem elektromobiļiem.

Mūsu ceļojums sākās Helsinkos, "Mercedes - Benz" centrā Veho Airport. Ģimenes uzņēmums Veho savulaik tirgojis dažādu marku automašīnas no "Citroen" līdz "Audi" un BMW, taču galu galā nolēmis apstāties pie "Mercedes - Benz". Iepriekšējos gados Veho pakāpeniski iegādājās trīsstaru zvaigznes pārstāvniecības visās Baltijas valstīs.


Šī gada janvārī "Veho" pārņēma arī pazīstamā "Mercedes" dīlera "Domenikss" saistības. Somi to spēj, jo 2200 darbinieku uzņēmuma gada apgrozījums ir 1,6 miljardi eiro. Bet tagad pie automobiļiem. No Helsinkiem līdz Jivaskilai ir nedaudz mazāk par 300 kilometriem. Pietiekami daudz, lai pabrauktu ar visiem aktuālajiem EQE un EQS modeļiem - arī lielo apvidnieku EQS SUV.

Citi šobrīd lasa

Pētījumā noskaidrots, ko darīt pusmūža cilvēkiem, lai novērstu svara pieaugumu
Par traģiskas avārijas izraisīšanu bijušajam "Radio SWH" radošajam direktoram Rukeram piespriež septiņus gadus cietumā 6
Lietuvu šokē jauns mazgadīgas grūtniecības gadījums - mazuli gaida 11 gadu veca meitene 2
Pievienot komentāru