Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

"airBaltic" pērn pārvadājusi par 21% vairāk pasažieru

Tūrisms
2022. gada 7. janvārī 12:12 2022. gada 7. janvārī 12:12
  Jauns.lv
Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 2021. gadā pārvadājusi 1 628 000 pasažieru jeb par 21% vairāk nekā iepriekšējā gadā, portālu Jauns.lv informē uzņēmums.

Lidsabiedrība 2021. gadā no visām trim Baltijas valstīm veikusi 23 440 lidojumu.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka pērn uzņēmums koncentrējās uz efektīvas savienojamības nodrošināšanu uz un no Baltijas reģiona.

"Mēs maršrutu tīklu esam papildinājuši ar svarīgiem galamērķiem gan atpūtas, gan biznesa ceļotājiem. Tie starp mūsu pasažieriem bijuši ļoti pieprasīti. Mūsu jaunās bāzes atvēršana Tamperē, Somijā šajā pavasarī pavērs papildu savienojamības iespējas Ziemeļvalstu reģionā,” informē Gauss.

Saistītās ziņas

Soctīklus aizkustina mātes stāsts par "airBaltic" pilotu, kura laipnība 2004. gadā palīdzējusi viņas dēlam piepildīt sapni
"airBaltic" atvērs jaunu bāzi Tamperē
"airBaltic", noslēdzot vienošanos ar LOK, pārkrāso lidmašīnu Latvijas karoga krāsās 1

“Savienojamība ir mūsu darbības pamatā, un tā sniedz nozīmīgu ieguldījumu Latvijas ekonomikā. Liela daļa mūsu pasažieru Latvijā nonāk tranzīta nolūkos, bet vēl lielākam skaitam tūristu Latvija bijusi galvenais galamērķis."

2021. gadā airBaltic turpināja paplašināties Baltijas valstīs, atklājot 15 jaunus maršrutus, tostarp lidojumus uz tādiem galamērķiem kā Dubaija vai Tenerife.

 

Citi šobrīd lasa

Nosauktas Eiropas pilsētas ar lētākajām viesnīcām šovasar
Brūsa Villisa meita pastāsta par aktiera slimības pirmajiem simptomiem
Itāļu makšķernieks noķer pasaulē lielāko samu 2
Pievienot komentāru