Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
VID

Atrod rūpīgi paslēptas kontrabandas cigaretes

Bizness un ekonomika
7. jūnijā 17:24 2021. gada 7. jūnijā 17:24
  Jauns.lv
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kravas vilcienu un automobiļu kontroli, novērsa 120 300 cigarešu (6 015 paciņu) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vagonos starp kokskaidu granulām un kokmateriāliem, kā arī kravas transportlīdzekļa piekabes rāmja konstrukcijā.

2021.gada 5.jūnijā, veicot no Baltkrievijas Latvijā iebraukuša kravas vilciena skenēšanas attēlu analīzi, Indras muitas kontroles punkta (MKP) amatpersonām radās aizdomas par nedeklarētu preču pārvietošanu vagonā ar kokskaidu granulām. Vagons tika novirzīts uz Daugavpils preču stacijas MKP, kur tika veikta padziļinātā muitas kontrole.

Tās laikā muitas amatpersonas slēgtā tipa vagonā konstatēja kontrabandas cigaretes. Kontroles rezultātā izņemti 40 000 cigarešu "Premjer" (2000 paciņas) ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

2021.gada 28.maijā Daugavpils preču stacijā, veicot kravas vilciena kontroli, muitas amatpersonas atklāja kontrabandas cigaretes vagonā ar kokmateriālu kravu. Iepakojumi ar cigaretēm bija paslēpti starp dēļiem. Vagonā atradās 53 400 cigaretes "NZ" (2670 paciņas) ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

2021. gada 26.maijā Grebņevas MKP muitas amatpersonām, pārbaudot no Krievijas iebraukušu kravas automobili, radās aizdomas par nedeklarētu akcīzes preču pārvietošanu. Slēptuves transportlīdzekļa piekabes rāmja konstrukcijā palīdzēja atklāt darba suns. Padziļinātās kontroles rezultātā tika izņemtas 26 900 cigaretes "Premjer", "NZ" un "Winston" ar Krievijas Federācijas un Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Muitas kontroles laikā konstatējot noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietu materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.

Citi šobrīd lasa

Krievijā atrasts ASV studentes līķis; sieviete iepriekš darbojusies kā snaipere 11
Mārupē policija privātā teritorijā pārtraukusi nesaskaņotu pasākumu ar vairāk nekā 20 personām 51
Lemberga "Audi" lietas atskaņas: arī vicemērs Blumbergs braukā ar dārgu pašvaldības policijas auto 2
Tēmas: Daugavpils, VID
Pievienot komentāru

Годы не спрячешь... Как звезды выглядели в начале своей карьеры и сейчас?