foto: Publicitātes foto
Darbu jaunā veidolā atsāks "Dzintara" kosmētikas ražotne
Anastasija Udalova
Bizness un ekonomika
2021. gada 8. janvāris, 14:22

Darbu jaunā veidolā atsāks "Dzintara" kosmētikas ražotne

Jauns.lv

"Dzintars" kosmētikas ražotne turpmāk strādās ar zīmolu "H.A. Brieger", portālu Jauns.lv informē uzņēmumā. Piektdien, 8. janvārī, veiktas atbilstošas izmaiņas Uzņēmumu reģistrā, mainot arī SIA “Dzintars Production” juridisko nosaukumu uz SIA “H.A. Brieger”. Savukārt kosmētika ar zīmolu “Dzintars”, kuru pazīst un gadiem iemīļojuši daudzi patērētāji, veikalu plauktos nonāks jau šā gada martā, prognozē uzņēmuma pārstāvji.

Pirmie produkti, kas patērētājiem būs pieejami, būs ķermeņa kopšanas līdzekļi – lūpu balzami, dušas želeja, ķermeņa un roku krēmi, kā arī šķidrās ziepes. Pakāpeniski tiks paplašināts patērētājiem pieejamais “Dzintars” produktu klāsts.  

"Iegādājoties ražotni, mūsu mērķis ir atgriezt Brīgera pieeju – lēnām, izsvērti un rūpīgi veidot produktus mūsu laika dinamiskajai pasaulei. Mēs sāksim ar patērētājiem tik iemīļoto “Dzintars” produkciju, pakāpeniski veidojot jaunas produktu līnijas ar jauniem zīmoliem," skaidro "H.A. Brieger" vadītāja un līdzīpašniece Anastasija Udalova.

Kā stāsta Udalova, strādājot pie produktu izveides, īpaša uzmanību pievērsta tam, lai produkcija būtu maksimāli dabiska, bet vienlaikus pieejama plašai sabiedrībai. "Mūsu mērķis ir vismaz 94% dabisku sastāvdaļu produktā, lai cilvēkam veikalā nebūtu jāizvēlas starp cenu un dabiskumu," skaidro uzņēmuma vadītāja Anastasija Udalova, norādot, ka “Dzintars” produktu līnija saglabās iepriekšējo cenu kategoriju – pieejamu plašai auditorijai.

"H.A. Brieger" šobrīd strādā gandrīz 40 darbinieki. Paredzams, ka pakāpeniski, paplašinot un audzējot darbības apjomus, tiks palielināts arī ražotnes darbinieku skaits.

Kosmētikas ražotāja "H.A. Brieger" lielākais akcionārs ir Igaunijas industriālās ražošanas uzņēmums "Skinest Group", kas strādā desmit valstīs, nodarbinot vairāk nekā 1400 cilvēkus. "Skinest Group" pieder 67% uzņēmuma "H.A. Brieger", savukārt 33% pieder uzņēmuma vadītājai Anastasijai Udalovai.