Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Duni" veikali no peļņas pāriet uz zaudējumiem
Veikalu "Duni" īpašnieks pagājušo finanšu gadu noslēdza ar 1,824 miljonu eiro apgrozījumu un zaudējumiem. (Foto: Publicitātes)

"Duni" veikali no peļņas pāriet uz zaudējumiem 2

Bizness un ekonomika
8. janvārī 23:42 2020. gada 8. janvārī 23:42
  Jauns.lv / LETA
Galda klājumu, vienreizlietojamo trauku un citu mājsaimniecības preču vairumtirgotājs, veikalu "Duni" īpašnieks "TAD" pagājušajā finanšu gadā no 2018.gada 1.augusta līdz 2019.gada 31.jūlijam strādāja ar 1,824 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% mazāk nekā finanšu gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi bija 97 878, pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka kompānija aizvadīto finanšu gadu vērtē kā ne īpaši veiksmīgu, jo darbaspēku un telpu uzturēšanas izmaksu ziņā kompānija aizvadīto finanšu gadu noslēgusi ar zaudējumiem. "Kompānijas vadība ir izskatījusi nerentablās darbības iemeslus un plāno nodrošināt izmaksu efektivitāti darbības rādītāju uzlabošanai," teikts kompānijas vadības ziņojumā.

Kompānijas vadība arī norāda, ka uzņēmums turpināja attīstīt tirgus pozīcijas jaunās preču grupās, turpinot sadarbību ar jauniem partneriem. Lielveikalu segmentā uzņēmums turpināja mainīt sortimentu, ieviešot arvien plašāku svētku preču sortimentu zem privātās preču zīmes, attiecīgi konkurējot ar kompānijas piedāvātajiem produktiem.

Uzņēmuma vadība norāda, ka 2018./2019.gadā kompānijas vadība paredz stabilizācijas gadu, nav plānots atvērt jaunus "Duni" veikalus. Kompānija plāno stabilizēt apgrozījumu jaunatvērtajos veikalos tirdzniecības centrā "Spice" un "Damme". Kompānija 2018./2019.gadā plāno turpināt izvēlēto stratēģiju, ņemot vērā eirozonas ekonomikas izaugsmes prognozes. Kompānija ir iecerējusi turpināt uzsāktos peļņas un apgrozījuma palielināšanas pasākumus, kā arī pasākumus ar nolūku samazināt izmaksas, lai attīstītu uzņēmumu.

Uzņēmuma vadība paredz, ka nākamajā finanšu gadā kompānija strādās ar peļņu, kas būs pietiekama uzņēmuma tālākajai attīstībai.

"TAD" finanšu gadā no 2017.gada 1.augusta līdz 2018.gada 31.jūlijam strādāja ar 1,912 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka 2,3 reizes - līdz 27 677 eiro. Kompānija ir reģistrēta 2004.gadā un 42 686 eiro pamatkapitālu. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir "Megatad".

Citi šobrīd lasa

Lietuvā atrastas neredzētas formas baravikas. Brīnās arī mikologs 1
Viļānos izcēlies pamatīgs tracis domes deputātes neadekvātās uzvedības dēļ 1
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 4
Skatīt visus komentārus

Анна Седокова и Янис Тимма поженились

Высокие отношения: муж принцессы Беатрис продолжает работать с экс-возлюбленной