Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ar Vitu Liberti par mākslas ceļojumiem un ceļojumu mākslu

Tūrisms
12. septembrī 09:30 2019. gada 12. septembrī 09:30
Jauns.lv
“Ceļojumu Kušķis” 8. sērijā - Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un zvērināta advokāte, daiļo mākslu pazinēju Vita Liberte diskutē par mākslas ceļojumiem un ceļojumu mākslu.

Vai labs vīns var palīdzēt saprast mākslu? Vai gulēt kopā ar gleznām vai labāk bez? Vai vispār iespējams dzīvot bez mākslas?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar Pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu “National Geographic Journeys” kopā ar ceļojumu aģentūru “STAGINGS Travel Design”

“National Geographic” biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. “National Geographic”  atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās   un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos  “National Geographic Journeys” , kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

“STAGINGS Travel Design” ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija www.stagings.com un kopš 2019. gada “STAGINGS” piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties “National Geographic Journeys” ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

Bruno Birmanis sievai komplimentus saka katru dienu 1
Ināra Slucka: par mežabrāļiem, teātri un katlu, kurā vārāmies šodien
FOTO: Torņakalna baznīcā cilvēki atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa
Pievienot komentāru

Анна Седокова проверила любовь Яниса Тиммы особым поцелуем