Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Viesturs Koziols kļuvis par uzņēmuma "Žurnāli un diena" valdes priekšsēdētāju

Bizness un ekonomika
2011. gada 11. maijā 22:15 2011. gada 11. maijā 22:15
 
Uzņēmējs Viesturs Koziols, kas ir lielākais mediju koncerna "Diena" īpašnieks, kļuvis par uzņēmuma "Žurnāli un diena" valdes priekšsēdētāju, liecina Uzņēmumu reģistra datubāzes apkalpotāja "Lursoft" informācija.

Iepriekš viņš šajā uzņēmumā bija vienīgais valdes loceklis.

Pēc "Lursoft" datiem, "Žurnālu un dienas" valde paplašināta līdz četriem cilvēkiem. Valdes locekļu amatos iecelti Romāns Meļņiks, Uldis Salmiņš un Normunds Staņēvičs.

Izmaiņas veiktas arī uzņēmuma padomē. Par tās priekšsēdētāju Izraēlas pilsoņa Gilada Regeva (Gilad Regev) vietā iecelts Jānis Ogsts. Tāpat padomē iecelts Viktors Troicins. Darbu "Žurnālu un dienas" padomē turpina priekšsēdētāja vietniece Baiba Krieviņa-Sutora un Einārs Graudiņš.

Izmaiņas "Žurnālu un dienas" valdē un padomē reģistrētas trešdien.

Uzņēmums "Žurnāli un diena" dibināts pērn augustā, un tā vienīgais īpašnieks ir Koziolam piederošais uzņēmums "Žurnāls", kas savulaik izdeva nedēļas žurnālu "Republika.lv". Uzņēmuma pamatkapitāls ir viens miljons latu.

Jau vēstīts, ka 2009.gada vasaras sākumā laikrakstiem "Diena" un "Dienas Bizness" mainījās īpašnieks. Laikrakstus no "Bonnier Business Press" pārņēma "Nedela S.A.". Vēlāk "Nedela S.A." valdes loceklis Aleksandrs Tralmaks paziņoja, ka par "Dienas" un "Dienas Biznesa" īpašnieci kļuvusi Roulandu (Rowland) ģimene no Lielbritānijas ar 45 gadu investīciju pieredzi. 2010.gada augustā par 51% "Dienas" akciju īpašnieku kļuva Viesturs Koziols. Šogad februāra sākumā viņš informēja, ka panācis vienošanos ar Roulandu ģimeni, atbilstoši kurai iegūst 98,84% "Dienas" akciju.

 BNS

Citi šobrīd lasa

Zviedru basketboliste, kura pat bija spiesta mainīt uzvārdu, stāsta par šausmām Krievijā 9
Šūmahera ģimenei trūkstot naudas F-1 leģendas ārstēšanai
"Viņi neredzēja citu iespēju" - Harijs un Megana rūgti nožēlo skandalozo interviju ar Opru 9
Pievienot komentāru

Жанна Бадоева: 7 лет страданий покинувшей Литву ведущей

Василиса Володина: "Лучше станет только в 2025 году!"