Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mobilizētie krievu karavīri var izrādīties ukraiņu partizāni. (Foto: EyePress News/Shutterstock/ Vida Press)

Ukrainas partizāniem Maskavā izdevies "mobilizēties" Krievijas armijā  3

Pasaulē
2023. gada 1. decembrī 23:32 2023. gada 1. decembrī 23:32
  Jauns.lv
Ukrainas pagrīdes pārstāvjiem izdevies iefiltrēties Krievijas armijas rindās valsts agresora galvaspilsētā Maskavā notikušās mobilizācijas kampaņas laikā. 

Partizāni veiks sabotāžu un sabotāžu. Par to piektdien ziņoja portāls "rbc.ua", atsaucoties uz Krimas pretošanās kustību "Ateš". 


Paziņojumā norādīts, ka pretotošanās kustība Krievijas okupācijai ar katru dienu kļūst spēcīgāka, un "mēs sveicam jaunus dalībniekus, kas pievienojas cīņai pret Putina režīmu". 

"Maskavas Daņilovskas un Perovas rajonu militārie komisariāti palīdzēja mūsu jaunajiem aģentiem mobilizēties Krievijas Federācijas bruņotajos spēkos," teikts izdevumā. 

Kā norāda kustības pārstāvji, Ukrainas aģenti ne tikai nodos vērtīgu informāciju par ienaidnieku Aizsardzības spēkiem, bet arī veiks diversijas. "Viņu uzdevums ir ne tikai informēt, bet arī aktīvi ietekmēt okupantu kaujas gatavību," atzīmēja "Ateš" biedri.

Partizānu kustības pārstāvji publiskoja arī kadrus no Maskavas militārajiem komisariātiem, kur viņiem izdevies "mobilizēties" Krievijas armijā. Nesen Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksijs Daņilovs paziņoja, ka Krievija var sākt pilnu mobilizāciju pēc prezidenta vēlēšanām 2024.gada martā. 

Citi šobrīd lasa

Sirds ķirurgs dalās ar pirmajām pazīmēm, kas liecina, ka jums varētu būt problēmas ar sirdi
Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 3
VIDEO & FOTO: policisti asistē Stradiņu būvlaukuma pārņemšanu no "Velves"
Skatīt visus komentārus