Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Igors Kirilovs atmasko kārtējos amerikāņu un ukraiņu baisos plānus (ekrānuzņēmums)

Krievijā gaida ASV kaujas odu uzbrukumu 2

Pasaulē
2023. gada 19. jūnijā 21:32 2023. gada 19. jūnijā 21:32
 
Māris
Puķītis
| Jauns.lv
Pirms Jāņiem latviešiem viens no svarīgajiem jautājumiem ir, vai odu būs daudz. Tas satrauc prātus arī Krievijā, kur visā nopietnībā gaida kaujas odu uzlidojumus.

ASV ir panākumi kaujas odu pavairošanā, kas pārnēsā vīrusus un ir “augstā tehniskā gatavības līmenī”, lai tos raidītu pret Krievijas armiju, paziņojis Krievijas radiācijas, ķīmiskās un bioloģiskās aizsardzības karaspēka priekšnieks, ģenerālleitnants Igors Kirilovs.


“Pentagons turpina mēģinājumus iegūt pārnēsātāju populācijas, kuru [slimību] izraisītāji neizplatās dabiskos apstākļos – Ebolas drudzis, hepatīts B, AIDS un SARS. Jau bijušas iegūtas odu kultūras, inficētas ar hepatīta B vīrusu,” klāsta Kirilovs. Amerikāņi militāriem nolūkiem pētot arī ērces, un ar izmēģinājumu poligoniem izmantošot citu valstu teritoriju, tostarp Ukrainu. 

Vispiemērotākā, pēc Kirilova domām, būs pēc Kahovkas HES aizsprosta uzspridzināšanas applūdusī teritorija, kad ūdens līmenis nokritīsies. Te varēšot pirmām kārtām izmēģināt Rietumnīlas vīrusa izplatīšanu. Kirilovs nepiemin, ka tādā gadījumā šo “poligonu” sagatavojuši paši krievi, uzspridzinot HES. Kirilovs arī apgalvo, ka ASV patentēts drons kaujas odu pārvadāšanai.

Par kaujas odiem fantazēja arī Krievijas pārstāvis ANO Vasilijs Ņebenzja, pat neveiksmīgi mēģinot panākt Drošības padomes rezolūciju komisijas izveidei, kas izmeklētu ASV bioloģisko laboratoriju darbību ASV. 

Saistītās ziņas

Eksperts nosauc dzērienu, kura patērēšana var tevi padarīt par odu magnētu
Kāpēc odi nedzeļ visiem? 1
Bioloģiskie ieroči, kukaiņu "dresēšana" un cilvēku zombēšana - Krievijas parlaments noslēdz izmeklēšanu par ASV laboratorijām Ukrainā 2

Citi šobrīd lasa

"Man ir alkohola nepanesamība!" - aktieris Kaspars Znotiņš par attiecībām ar grādīgiem dzērieniem
Kad sagaidīsim pirmos +20 grādus? Dabas zīmju vērotājs izsaka prognozes par pavasari 1
FOTO: hiphopa apvienības "Wu-Tang Clan" dalībnieks "GZA" ar "The Phunky Nomads" nodod uguņus koncertzālē "Palladium"
Skatīt visus komentārus