Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Twitter

Ukrainā izlaistas spēļu kārtis ar Krievijas kara noziedznieku fotogrāfijām

Pasaulē
14. maijā 09:47 2022. gada 14. maijā 09:47
  Jauns.lv / LETA
Ukrainā ir izlaistas divas spēļu kāršu kavas ar Krievijas kara noziedznieku, politiķu un propagandistu fotogrāfijām, sociālajā tīklā "Facebook" paziņoja Ukrainas Bruņoto spēku virspavēlnieks ģenerālis Valerijs Zalužnijs.

Viņš atgādināja, ka 2002. gadā ASV armijas Centrālā pavēlniecība izlaida spēļu kārtis ar meklētu kara noziedznieku fotogrāfijām, lai amerikāņu karavīri, spēlējot kārtis, iegaumētu viņu sejas.

"2022. gadā starptautiskās pētnieciskās kustības "InformNapalm" brīvprātīgie turpināja šo tradīciju un ar Ukrainas militārās vadības, tostarp manu, atbalstu izlaida divas kāršu kavas ar Krievijas Federācijas kara noziedzniekiem un Krievijas politiķiem un propagandistiem. Tā ar karavīru un brīvprātīgo kopīgiem centieniem, visu pasaules labas gribas cilvēku centieniem rašisma kārts noteikti tiks sista gan kaujas laukā, gan informācijas plaknē. Kopā uz uzvaru! Slava Ukrainai!'' paziņoja Zalužnijs.

Ukrainas specdienesti nesen noskaidroja personības gandrīz 900 krievu okupantiem, kas izdarījuši kara noziegumus pret mierīgajiem iedzīvotājiem Kijivas apgabalā.

Ukrainā tiek izmeklēti vairāk nekā 9000 kara noziegumu lietu.

Citi šobrīd lasa

Cilvēks, kuru Krievija nespēja nogalināt! Ukrainis trīs dienas spīdzināts, sašauts sejā un aprakts kapā, izdzīvo
FOTO: Ronalds Ķēniņš pirms treniņa noliek pie vietas Latvijas hokeja spilgtāko zvaigzni
“Mēs viņam ausi nogriezām!” Krievu karavīrs pa telefonu izklaidē savu tēvu ar stāstiem par ukraiņu kropļošanu 9
Pievienot komentāru