Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Iznīcināts krievu tanks (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Pentagons brīdina par lielu krievu spēku ofensīvu pret citiem Ukrainas reģioniem 2

Pasaulē
29. martā 22:48 2022. gada 29. martā 22:48
  Jauns.lv / LETA
Krievija pārpozicionē savus spēkus rajonos netālu no Kijivas, nevis tos atvelk, un Ukrainas galvaspilsēta joprojām ir apdraudēta, otrdien paziņoja Pentagons.

"Mēs tagad redzam nelielu skaitu, kas, šķiet, atvirzās no Kijivas, tas notiek tajā pašā dienā, kad krievi saka, ka viņi atvelk spēkus," sacīja Pentagona pārstāvis Džons Kērbijs.

"Taču mēs neesam gatavi to saukt par atkāpšanos vai pat atvilkšanu," norādīja Kērbijs. "Mēs domājam, ka viņiem prātā droši vien ir pārpozicionēšanās, lai noteiktu prioritāti citviet."

"Mums visiem ir jābūt gataviem redzēt lielu ofensīvu pret citiem Ukrainas reģioniem," sacīja Kērbijs. "Tas nenozīmē, ka draudi Kijivai ir beigušies. Krievija nav sasniegusi savu mērķi ieņemt Kijivu, taču viņi joprojām var izvērstu milzīgu brutalitāti pret valsti, ieskaitot Kijivu."

Saistītās ziņas

Krievu tanki no Ukrainas iebraukuši Baltkrievijā 3
Krievija pauž gatavību radikāli samazināt uzbrukumus Kijivas apkaimē 1
Belgorodas apgabalā Krievijā eksplodējusi munīcijas noliktava 2

Kā otrdien paziņoja Krievijas pārstāvji Turcijā notiekošajās sarunās ar Ukrainu, Krievija radikāli samazinās savu militāro aktivitāti Ukrainas ziemeļos, kas ietver arī galvaspilsētas Ukrainas pievārti.

Ir nolemts radikāli "samazināt militāro aktivitāti Kijivas un Černihivas apkaimē", sacīja Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Aleksandrs Fomins, lēmumu pamatojot ar to, ka sarunas par Ukrainas neitralitātes statusa līgumu ir sasniegušas praktisku stadiju.

Citi šobrīd lasa

Modes dizainere Vera Vanga 73 gadu vecumā izskatās kā trīsdesmitgadniece 1
Lietuvu satricina traģēdija Šauļos - pie konteineriem atrasta 15 gadu veca mirusi meitene
Aigars Kalvītis ar sievu noslēdz līgumu par mantas šķirtību 10
Skatīt visus komentārus