Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Protests pret Krievijas karu Ukrainā. Hersona, 12. marts. (Foto: Twitter)

"Krievija pielieto taktiku, kas raksturīga vienīgi teroristiem," okupanti nolaupa ukraiņu pretestības kustības līderus 1

Pasaulē
2022. gada 14. martā 07:11 2022. gada 14. martā 07:11
  Jauns.lv / LETA
Krievijas karaspēks okupētajās Ukrainas pilsētās nolaupa pretestības kustības vadītājus, pirmdienas rītā vēsta Ukrainas Dezinformācijas apkarošanas centrs.

"Sākot no 11. marta, Krievijas Federācijas karaspēks pielieto taktiku, kas raksturīga vienīgi teroristiem, - nolaupa ukraiņu pretestības kustības vadītājus," teikts centra paziņojumā.


Kopš 11. marta nolaupīts Dniprorudnes mērs Jevhens Matvejevs, Melitopoles mērs Ivans Fedorovs, Melitopoles rajona padomes priekšsēdētājs Serhijs Priima un Zaporižjas apgabala padomes deputāte Leila Ibrahimova, kā arī Oļha Haimusova, kas Melitopolē organizēja pret krievu okupantiem vērstus mītiņus.

"Visus šos cilvēkus apvieno viens - uzticība Ukrainai. Viņi atteikušies sadarboties ar ienaidniekiem, ar to galīgi kliedējot to cerības uz sagaidīšanu ar ziediem," uzsvērts centra paziņojumā.

Dezinformācijas apkarošanas centrs norāda, ka iebrucēju nākamais solis ir mēģinājumi nolaupīto vietā iebīdīt savas marionetes.

"Tomēr agresora ielikteņus sagaida vienīgi kriminālatbildība par valsts nodevību. Ķeroties pie terora okupētajās teritorijās, agresors mēģina salauzt ļaužu garu un pierunāt tos uz padevīgu eksistenci. Taču Melitopole parādījusi, ka ukraiņu gars ir nesagraujams," norādījis centrs.

Saistītās ziņas

Necilvēcības un nežēlības kalngals: okupanti Ukrainā laupa un slepkavo 1
Publicē pārtvertus okupantu telefona zvanus: atklājas naids pret ukraiņiem, civiliedzīvotāju nogalināšana un laupīšana
"Cilvēki Donbasā reāli ticēja, ka krievi atnāks un viņus izglābs!" Bēgle Latvijā par Kremļa centieniem attaisnot karu Ukrainā

Citi šobrīd lasa

Īstajā brīdī satiksi vajadzīgos cilvēkus - horoskops visām zodiaka zīmēm no 26.02. līdz 3.03.
Arī CSDD jauns logo; eksperts to salīdzina ar izšautu lodi 3
Navaļnija līdzgaitnieki atklāj jaunas detaļas par Krievijas opozicionāra nāvi
Pievienot komentāru