Fotogrāfija, kas samulsinājusi prātus: kāpēc Baideni izskatās pēc milžiem
Ažiotāžu sociālajos tīklos izraisījusi "The Carter Center" publicēta fotogrāfija, kurā iemūžināta ASV prezidenta Džo Baidena un viņa kundzes ciemošanās pie bijušā prezidenta Džimija Kārtera.
Fotogrāfija samulsinājusi amerikāņus, lieko uzdot daudz jautājumu par to, kāpēc Baidenu pāris, salīdzinot ar Kārteriem, izskatās pēc milžiem. Mikroblogošanas vietnē "Twitter" attēls raisījis vairāk nekā 5000 komentāru.
We’re pleased to share this wonderful photo from the @POTUS and @FLOTUS visit to see the Carters in Plains, Ga.!
— The Carter Center (@CarterCenter) May 4, 2021
Thank you President and Mrs. Biden! pic.twitter.com/QcA33iUev4
"Kāpēc Kārteri izskatās pēc miniatūrām? Viņi ir pārsteidzoši brīnišķīgi cilvēki. Šeit proporcijas kaut kā nav ievērotas. Kurš vēl piekrīt," mikroblogošanas vietnē jautā Penija Leina.
Why do The Carter’s look like miniatures?! They are amazing wonderful people 👍🏼The proportions here are off somehow. Who else agrees?!
— Penny Lane (@pennyLane4earth) May 4, 2021
"Es salaboju," raksta kāds cits "Twitter" lietotājs.
There. I fixed it. pic.twitter.com/dmjLiX3oXk
— 🌊 Deonardo La Vinci 🌊 (@DeonardoLeVinci) May 4, 2021
Tikmēr vēl kāds cits joko, ka tas notiek ar pilnībā vakcinētiem cilvēkiem.
This is the stuff fully vaccinated people can do.
— Scott Ketcher (@tripoley1966) May 4, 2021
Nenoliedzami, daļa arī ievērojusi, ka neviena no fotogrāfijā redzamajām personām nelieto masku. Īpašu pārsteigumu tas raisījis par Baidenu pāri, kas allaž sabiedrībā redzams ar mutes un deguna aizsegu.
"Bez maskas? Bet viņi ir valkājuši maskas visur, tad kāpēc gan nelieto, esot kopā ar šo ļoti veco, neaizsargāto pāri," jautā kāda "Twitter" lietotāja.
No mask? But they’ve been wearying masks EVERYWHERE, so why not with this very elderly, very vulnerable couple?
— Obianuju Ekeocha (@obianuju) May 4, 2021
Kāds varētu būt izskaidrojums?
Lai arī Baidens patiesi ir mazliet garāks par Kārteru, tomēr šāds fotogrāfijas rezultāts panākts, izmantojot platleņķa objektīvu, uzskata BBC attēlu redaktors Fils Komes.
Viņš skaidro, ka, visticamāk, tas ir speciāli radīts optiskais efekts, ko fotogrāfi var izmantot savā labā, vai kā šajā gadījumā - var radīt mākslīgu ainas renderēšanu.
Arī fotogrāfe Marlena Slosa "The Washington Post" norāda, ka, viņasprāt, attēls uzņemts ar spēcīgu zibspuldzi un platleņķa objektīvu.