Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Interesē ekstrēmais tūrisms? Tad uz Minsku
REUTERS/SCANPIX

Interesē ekstrēmais tūrisms? Tad uz Minsku 4

Pasaulē
6. februārī 06:48 2021. gada 6. februārī 06:48
  Jauns.lv
Baltkrievijā jebkura iziešana ielās var izrādīties “nepareizā vietā un laikā”. Minskā milicija aizturējusi oficiāli reģistrētu gidi Oksanu Mankeviču, kura vadīja ekskursiju pa pilsētas vēsturisko centru.

Grupā iesākumā bija 11 ekskursantu, noslēgumā septiņi, kad ieradās miliči. Protokolā ekskursija nosaukta par nesankcionētu pasākumu, kura mērķis bijis “marša mēģinājums”, un tiesnese Mankevičai piesprieda 15 diennaktis aresta.

Viena no ekskursantēm Jevgeņija saka, ka gide stāstījusi par vecās Minskas vēsturi un pilsētas attīstību. Viņa ir pilnīgā neizpratnē, ne plakātus nesa, ne saukļus skandēja, pirms aizturēšanas piebraukuši omonieši un paklausījušies, ka viss atbilst programmai.

Tomēr vēlāk ieradās vēl viens autobuss, un visus aizveda uz miliciju, pie viena paķerot garāmejošu meiteni un tēvu ar dēlu no citas pilsētas, kas devās uz vilcienu.

Jevgeņija nakti pavadīja kamerā, par “neatļautu mītiņu” piespriests 870 rubļu (274 eiro) sods. Tikpat saņēma vēl viena ekskursante, bet citai piespriestas 15 diennaktis.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "Nāves ēnā" Pērnavas līcī: dienesti steidz glābt 17 makšķerniekus 1
Rīgas zoodārza izlaidīgais ķengurs, izrādās, apmeklētājus biedē jau sen
Bruknas muižā piedzīvota gan emocionāla, gan fiziska vardarbība
Tēmas: Baltkrievija
Skatīt visus komentārus

Падшие ангелы. Два новых фильма о жизни работниц секс-индустрии

Уход от жены, аборт Зудиной, обиды детей: жизнь до и после смерти Олега Табакова