Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Sieviete filmēja pamestu psihiatrisko slimnīcu un pamanīja biedējošu pacienta siluetu

Pasaulē
13. janvārī 12:27 2021. gada 13. janvārī 12:27
  Jauns.lv
Britu blogerei Keilijai Lovai ar draugiem brīvajā laikā patīk pētīt pamestas vietas, nodarbe, kas daudziem cilvēkiem šķiet visai biedējoša. Viņa tam veltījusi „YouTube” kanālu, bet šobrīd tas nav īpaši populārs. Tomēr savā pēdējā video viņai izdevās iemūžināt ko tādu, uz ko daudzi skeptiķi nespēj rast atbildes, vēsta „Unlaid”.

Keilija Velsā apmeklēja psihiatrisko slimnīcu, kas jau vairāk nekā 20 gadus ir pamesta. Meitene klīda pa tukšajiem gaiteņiem un filmēja visu, kas viņai likās interesants. Tikai pēc tam, kad viņa pārradās mājās un pētīja nofilmēto materiālu, Keilija pamanīja cilvēkam līdzīgu siluetu, kas iznāk no palātas. Tas izskatījās pēc meitenes ar gariem melniem matiem, kas tērpies slimnīcas halātā.

Blogere siluetu pamanīja tikai pēc tam, kad mājās sāka pētīt nofilmēto materiālu. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Siluets mēģināja spert soli Keilijas virzienā, bet viņa, nepamanot figūru, novirzīja kameru uz sāniem. Kad meitene to atkal pavērsa pret koridoru, siluets bija pazudis. Viņa uzskata, ka tas ir pacientes rēgs, kas nespēj izkļūt no pamestās slimnīcas. Keilija domā, ka, izstāstot stāstu par šo noklīdušo dvēseli, tā spēs atbrīvoties.

Keilijai Lovai ar draugiem brīvajā laikā patīk pētīt pamestas vietas. (Foto: Facebook)

"Visvairāk mani pārsteidz tas, ka tā nebija caurspīdīga, un tā nebija arī ēna. Šī meitene bija apjomīga un  spilgta, kā cilvēks. Man šķiet, ka šis ir lielisks pierādījums tam, ka pārdabiskas lietas eksistē. Neticu, ka mums tā paveicies. Mēs ar to nodarbojamies tikai piecus mēnešus, un tāda veiksme – daži neko neatrod pat meklējot gadiem," stāsta Keilija Lava.

Citi šobrīd lasa

Tramps neprot atkāpties ar godu 20
No Gobzema partijas ārā lien āža kāja 43
Atvadīšanās no aktrises Astrīdas Kairišas notiks 22. janvārī
Tēmas: Youtube
Pievienot komentāru

Ветеринар, организатор свадеб или похорон: кем звезды хотели стать в детстве

Анастасия Волочкова показала себя в тесном купальнике на фоне иконы