Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Vladivostokas iedzīvotājs pastāsta par atkalas sekām: "Jau trešo dienu nav ne elektrība, ne ūdens" 2

Pasaulē
21. novembrī 17:03 2020. gada 21. novembrī 17:03
  Jauns.lv
Vladivostokā jau trešo dienu turpina cīnīties ar stihijas sekām. Pilsētu skāra sasalstošs lietus, kas sabojājis vadus un citas komunikācijas iekārtas. Visu šo laiku dažās pilsētas daļās iedzīvotāji dzīvo bez elektrības, ūdens un apkures.

"Jau trešo dienu nav ne apgaismojums, ne ūdens. Šodien, paldies Dievam, tika pieslēgta apkure Mēs dzīvojām bez apkures divas dienas, salām – patiesībā tā ir briesmīga situācija. Otrajā dienā beidzās dzeramais ūdens. Mēģinājām atrast vietējos veikalos, bet tur visi krājumi ir izpirkti, palikušas tikai maza tilpuma pudelītes. Veikalos netiek pieņemtas norēķinu kartes," pastāstīja Vladivostokas iedzīvotājs Jevgēņijs Tokars.

Vladivostoku skārusī atkala pilsētā radījusi pamatīgas problēmas. (Foto: Yuri Smityuk/TASS)

Zem klajas debess esošie transportlīdzekļi pārvērtušies par ledus klučiem. Automašīnas pārklātas ar ledus slāni. Vietējie iedzīvotāji, ja viņi vēlas kaut kur aizbrukt, tos mēģina atkausēt ar verdošu ūdeni.

Naktī uz 19. novembri Vladivostoku skāra atkala, ko izraisīja spēcīgs ciklons. Tika pārrautas elektrolīnijas, un vairāki pilsētas rajoni palika bez elektrības. Daudzās dzīvojamās ēkās tika atslēgts ūdens un apkure. Traucēta arī sabiedriskā transporta kustība. Sakarā ar notikušo reģionā tika ieviests ārkārtas stāvoklis.

Citi šobrīd lasa

Kāda bija leģendārā dziedniece Zilākalna Marta
Kā pūķi no pasaku filmas: pludmalē Keiptaunā izskalojušās brīnumaini skaistas jūras radības
"Advents" vai "advente" - skaidrojam, kā ir gramatiski pareizi 9
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

"Теперь можно вместо Тарзана выступать": Наташа Королева изменила прическу и стала копией мужа

"Захожу в комнату, а там такая картина": Галкин застал Пугачеву и детей за необычным занятием