Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ārzemju mediji izceļ Kariņa lomu Eiropas Savienības līderu sarunās
Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa veikums ir pamanīts. (Foto: EPA/Scanpix)

Ārzemju mediji izceļ Kariņa lomu Eiropas Savienības līderu sarunās 8

Pasaulē
2020. gada 21. jūlijā 11:34 2020. gada 21. jūlijā 11:34
  Jauns.lv / LETA
Vairāki ārzemju mediji izcēluši Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) lomu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderu sarunās par tautsaimniecības atveseļošanas fonda izveidi, lai finansētu izkļūšanu no Covid-19 pandēmijas radītās dziļās ekonomikas lejupslīdes.

Vairāki ārzemju mediji, tostarp vācu valodā iznākošais izdevums "Der Spiegel" publikācijās norādīja, ka tieši Kariņš pārējo ES dalībvalstu līderiem piedāvājis jauno vienošanās formulu.

Medijs "The Financial Times" rakstīja, ka darbu pie kompromisa plāna, kas ļautu ES valdību lielākajai daļai bloķēt maksājumus valstij par likuma varas pārkāpumiem, veica ES valstu līderu grupa Vācijas kancleres Angelas Merkeles un Kariņa vadībā.

Kariņš sarunā ar aģentūru LETA savu lomu ES valstu līderu sarunās novērtēja piezemēti, norādot, ka viņš piedalījās sarežģītās sarunās, kurās tika mēģināts vienoties par likuma tekstu, palīdzot pārvarēt grūtības šajā jomā.

"Piedāvājums nāca no Eiropas Komisijas. Tās bija ilgstošas debates. Nekādā veidā negribu teikt, ka es esmu viens kaut ko piedāvājis," norādīja Kariņš.

Kā ziņots, šorīt ES dalībvalstu līderi beidzot panākuši vienošanos par tautsaimniecības atveseļošanas fonda izveidi, lai finansētu izkļūšanu no Covid-19 pandēmijas radītās dziļās ekonomikas lejupslīdes.

Citi šobrīd lasa

Aizvadītajā naktī aizturēti agresīvi komandantstundas neievērotāji; spraigi notikumi Liepājā, Smiltenē un Jūrmalā 10
Protesta akcijas Krievijā pulcējušas vismaz 110 000 Navaļnija atbalstītāju; viņa sieva publicē foto no policijas furgona 27
VIDEO: suns solidarizējas ar savu saimnieku un kopē viņa klibošanu
Skatīt visus komentārus

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников