Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ņujorkā paša dzīvoklī atrod sadalītu miljonāra līķi, kur slepkava pametis arī motorzāģi

Pasaulē
16. jūlijā 15:41 2020. gada 16. jūlijā 15:41
  Jauns.lv
Ņujorkā vienā no Manhetenas dzīvojamajiem kompleksiem notikusi briesmīga slepkavība. Pārbiedēta sieviete uz histērijas robežas izsauca policiju. Viņa bija ieradusies apciemot radinieku, kurš vairākas dienas nebija atbildējis uz zvaniem un īsziņām. Ieejot dzīvoklī, sieviete uzgāja sadalītu vīrieša ķermeni, kuram līdzās atradās celtniecības atkritumu maisi un motorzāģis, vēsta "Unlaid".

Dzīvoklis piederēja 33 gadus vecajam Fahimam Seleham, kurš bija miljonārs un starptautiska biznesa īpašnieks. Viņam Nigērijā un Bangladešā piederēja pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi „Gokada”, kā arī uzņēmums Ņujorkā, kas nodarbojās ar riska kapitālu.

Likumsargi uzskata, ka uzņēmēju nogalinājis profesionāls slepkava. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Policijai ir jāgaida ekspertīzes rezultāti, lai būtu droši, ka luksusa dzīvoklī atrastais upuris tiešām ir Fahims. Tomēr kārtības sargi par to jau ir pārliecināti.

Fahims Selehs bija miljonārs un starptautiska biznesa īpašnieks. (Foto: Facebook)

Likumsargi uzskata, ka uzņēmēju nogalinājis profesionāls slepkava. Novērošanas kameru video redzams, ka Fahims brauc ar liftu kopā ar aizdomīgu vīrieti, kuram rokās uzvilkti cimdi, bet seja aizsegta ar cepuri, brillēm un masku. Līdzās vīrietim atrodas koferis. Tiklīdz Fahims izkāpa no lifta, viņš pakrita, saņemot nāvējošu sitienu vai arī elektrošoka triecienu.

Policijai ir jāgaida ekspertīzes rezultāti, lai būtu droši, ka luksusa dzīvoklī atrastais upuris tiešām ir Fahims. (Foto: Facebook)

"Slepkavība ir viena lieta. Pie mums kādu nogalināja? Nu labi, bet sadalīt ķermeni? Tas ir par traku. Cik slimam jābūt, lai ko tādu izdarītu," rakstīja Fahima kaimiņš Denijs Fausts.

Citi šobrīd lasa

Anglijā atrisināta pazuduša lietuvieša mistērija: par mirušu uzskatītais viesstrādnieks rūpīgi slēpies
Atbrīvo mājas no liekām lietām - kāpēc tas ir svarīgi 1
Mājdzemdību laikā mirusi jauna sieviete. Ārsts: "Kad vienreiz šis beigsies?"
Tēmas: Ņujorka
Pievienot komentāru

Попа, как у Ким: «Живой Кен», ставший женщиной, показал фигуру в купальнике

Королевская семья неожиданно "поздравила" герцогиню Меган с 39-летием