Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Meitene nejauši sadedzināja sev acis un kļuva akla, mēģinot mājas apstākļos pagatavot kosmētiku 2

Pasaulē
3. jūlijā 15:57 2020. gada 3. jūlijā 15:57
  Jauns.lv
24 gadus vecā Marta Bustosa mājās mēģināja pagatavot ziepes un kosmētiku, nenojaušot par kādu murgu viņai tas izvērtīsies.

Procesa laikā meitenei uz sejas un acīs nokļuva maisījums, kurā bija nātrija hidroksīds. Marta guva nopietnus apdegumus, un viņu nekavējoties hospitalizēja, vēsta "Marca".

Marta tic, ka reiz atkal varēs ieraudzīt tuvinieku sejas un saules gaismu. (Foto: Instagram)

Nelaimes gadījuma rezultātā Marta zaudēja redzi un divas nedēļas pavadīja slimnīcā, kur viņai veica vairākas operācijas. Ārsti uzskata, ka meitenei nepieciešams veikt radzenes transplantāciju. Tā ir vienīgā cerība, lai viņa atkal varētu redzēt.

Nelaimes gadījuma rezultātā Marta zaudēja redzi un divas nedēļas pavadīja slimnīcā, kur viņai veica vairākas operācijas. (Foto: Instagram)

Situāciju sarežģī fakts, ka Marta atrodas citā valstī, un viņai nav apdrošināšanas. Mīlestības dēļ viņa pārcēlās no Spānijas uz ASV. Un, lai arī meitenes mīļotais viņu atbalsta un atrodas līdzās, Martai tāpat nav viegli. Deivids kopā ar Martu izveidoja līdzekļu vākšanas kampaņu vietnē "GoFundMe". Cietusī spāniete tic, ka reiz atkal varēs ieraudzīt tuvinieku sejas un saules gaismu.

Mīlestības dēļ Marta no Spānijas pārcēlās pie Deivida uz ASV. (Foto: Instagram)

"Mēs devāmies iepirkties, un es satiku sievieti, kura zināja par manu nelaimi. Viņa pieskārās manai rokai, un sievietes balsī sadzirdēju līdzjūtību, kas mani nedaudz apbēdināja. Bet no otras puses, tas, ka daudzi cilvēki, kurus es pat nepazīstu, atbalsta mani, palīdz man šajā tumsā nejusties tik vientuļai," stāsta Marta Bustosa.

Citi šobrīd lasa

Nelaime pirms 20 gadiem, kas satricināja visu Krieviju: atskats uz zemūdenes “Kursk” traģēdiju 4
“Dzīve ar musulmani nav šausmu stāsts,” Linda no Latvijas stāsta par laulību ar islāmticīgo
Notiekošais Baltkrievijā ārpus kontroles: OMON brutāli sagūsta nepilngadīgu bērnu, policisti spārda žurnālistus 18
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

Стало известно, почему герцогиня Меган развелась с первым мужем после 2 лет брака

Бегают голыми, стреляют, не платят: арендатор превратил особняк в Юрмале в помойку 1