Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Meitene nejauši sadedzināja sev acis un kļuva akla, mēģinot mājas apstākļos pagatavot kosmētiku 1

Pasaulē
2020. gada 3. jūlijā 15:57 2020. gada 3. jūlijā 15:57
  Jauns.lv
24 gadus vecā Marta Bustosa mājās mēģināja pagatavot ziepes un kosmētiku, nenojaušot par kādu murgu viņai tas izvērtīsies.

Procesa laikā meitenei uz sejas un acīs nokļuva maisījums, kurā bija nātrija hidroksīds. Marta guva nopietnus apdegumus, un viņu nekavējoties hospitalizēja, vēsta "Marca".

Marta tic, ka reiz atkal varēs ieraudzīt tuvinieku sejas un saules gaismu. (Foto: Instagram)

Nelaimes gadījuma rezultātā Marta zaudēja redzi un divas nedēļas pavadīja slimnīcā, kur viņai veica vairākas operācijas. Ārsti uzskata, ka meitenei nepieciešams veikt radzenes transplantāciju. Tā ir vienīgā cerība, lai viņa atkal varētu redzēt.

Nelaimes gadījuma rezultātā Marta zaudēja redzi un divas nedēļas pavadīja slimnīcā, kur viņai veica vairākas operācijas. (Foto: Instagram)

Situāciju sarežģī fakts, ka Marta atrodas citā valstī, un viņai nav apdrošināšanas. Mīlestības dēļ viņa pārcēlās no Spānijas uz ASV. Un, lai arī meitenes mīļotais viņu atbalsta un atrodas līdzās, Martai tāpat nav viegli. Deivids kopā ar Martu izveidoja līdzekļu vākšanas kampaņu vietnē "GoFundMe". Cietusī spāniete tic, ka reiz atkal varēs ieraudzīt tuvinieku sejas un saules gaismu.

Mīlestības dēļ Marta no Spānijas pārcēlās pie Deivida uz ASV. (Foto: Instagram)

"Mēs devāmies iepirkties, un es satiku sievieti, kura zināja par manu nelaimi. Viņa pieskārās manai rokai, un sievietes balsī sadzirdēju līdzjūtību, kas mani nedaudz apbēdināja. Bet no otras puses, tas, ka daudzi cilvēki, kurus es pat nepazīstu, atbalsta mani, palīdz man šajā tumsā nejusties tik vientuļai," stāsta Marta Bustosa.

Citi šobrīd lasa

30 gadu vecumā mēģina pabeigt pamatskolu 4
Ikauniece: šodien ir skumja diena
Signe Valtere pēc 11 gadu kopābūšanas apprecas ar mīļoto un beidzot šķiras no skandalozā uzvārda
Tēmas: ASV
Pievienot komentāru

Полицейские нашли тело девочки, которую вместе с сестрой более месяца назад похитил отец

"Для меня это дно!": Ольга Бузова находится в шоке после скандала в прямом эфире