Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Turklāt tiem ārzemniekiem, kas būs ieradušies no 24 valstīm šajā sarakstā, divas nedēļas nebūs jāpavada pašizolācijā. (Foto: EPA/Scanpix)

Lietuvā drīkst ierasties ārzemnieki no 27 valstīm 4

Ārzemēs
1. jūnijā 15:16 2020. gada 1. jūnijā 15:16
  Jauns.lv / LETA
Lietuvas Veselības ministrija pirmdien publiskoja 27 valstu sarakstu, no kurām Lietuvā drīkst ierasties ārzemnieki.

Turklāt tiem ārzemniekiem, kas būs ieradušies no 24 valstīm šajā sarakstā, divas nedēļas nebūs jāpavada pašizolācijā.

Pašizolācija nebūs nepieciešama tiem ārzemniekiem, kas būs ieradušies no Austrijas,  Bulgārijas,  Čehijas, Dānijas,  Francijas,  Grieķijas,  Horvātijas, Igaunijas,  Islandes, Itālijas, Kipras,  Latvijas, Lihtenšteinas, Luksemburgas, Nīderlandes,  Norvēģijas,  Polijas, Rumānijas,  Slovākijas, Slovēnijas,  Somijas, Šveices,  Ungārijas un Vācijas.

Lietuvā drīkst ierasties arī ārzemnieki no Īrijas, Maltas un Spānijas, taču viņiem pēc ierašanās divas nedēļas jāpavada pašizolācijā.

Veselības ministrija paskaidrojusi, ka no valstīm, kurās pēdējo 14 dienu laikā ar Covid-19 saslimušo skaits ir 15 līdz 25 uz 100 000 iedzīvotājiem,  ārzemniekiem būs atļauts ierasties Lietuvā, taču pēc ierašanās viņiem 14 dienas būs jāpavada pašizolācijā. 

Ja valstī saslimušo skaits ir mazāks par 15 uz 100 000 iedzīvotājiem,  ārzemnieki no šīm valstīm drīkst ierasties Lietuvā un viņiem pašizolācija nav nepieciešama.

Šī kārtība attiecas tikai uz ārzemniekiem no Eiropas Ekonomiskās zonas, Šveices un Lielbritānijas. Ārzemniekiem no trešajām valstīm Lietuvā ierasties joprojām aizliegts.

Valstu sarakstu Veselības ministrija atjaunos katru pirmdienu, ņemot vērā epidemioloģiskās situācijas izmaiņas katrā valstī.

Citi šobrīd lasa

Četrpadsmit eiro dēļ atraitne paliek bez dzīvokļa un auto 2
Seriāla "Glee" zvaigznes pazušanas vietā atrasts līķis
Vīrietis "Facebook" tiešraidē izdara pašnāvību un to noskatās vismaz 400 cilvēku
Skatīt visus komentārus

Бывшая лучшая подруга герцогини Меган пообещала свести с ней счеты

Максим Галкин показал, как выглядит SPA-центр в их с Аллой Пугачевой замке