Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: izgudrotāji radījuši ērmīga paskata sejas masku, ar kuru var arī ēst

Pasaulē
21. maijā 05:15 2020. gada 21. maijā 05:15
  Jauns.lv
Kāda kompānija Izraēlā radījusi inovatīvu sejas masku, kuru nav nepieciešams noņemt, lai ēstu. Tiesa gan, tās paskats ir diezgan ērmīgs, turklāt arī lietošana neizskatās diez ko ērta.

Kompānija "Avtipus Patents and Inventions" šīs nedēļas sākumā prezentējusi izstrādāto masku, kurai pievienots īpašs mehānisms - ar plaukstas kustību masku iespējams atvērt un aizvērt.

"Maska tiks atvērta mehāniski vai arī automātiski brīdī, kad dakša pietuvosies maskai," medijiem stāsta kompānijas viceprezidents Asafs Gitelis. "Tad jūs varat ēst un dzert, izņemt dakšiņu un atkal aizsargāt sevi un citus cilvēkus, kas ar jums kopā sēž pie galda, no vīrusa."

Foto: ekrānuzņēmums no video

Maska acīmredzami nav piemērota, piemēram, zupas ēšanai, turklāt ir grūti iedomāties, kā maska pēc ēšanas ar dakšiņu varētu saglabāties tīra.

Izstrādātāji stāsta, ka jau tuvāko mēnešu laikā šīs maskas sāks ražot vairumā, un vienas šādas maskas cena būs aptuveni 1 līdz 3 dolārus dārgāka par parasto sejas masku.

Potenciālo pircēju viedokļi par jaunatklājumu gan ir atšķirīgi. Kamēr kāds uz ielas sastapts puisis saka, ka šādu masku noteikti vajadzētu iegādāties katram, kāds cits pāris par to pasmīkņā, sakot, ka ar tādu noteikti nebūtu iespējams ēst saldējumu.

Izraēļi nav pirmie, kuri ķērušies klāt īpašu ēšanas sejas masku izstrādei. Maija sākumā ar risinājumu klajā nāca arī kāda Hjūstonas kompānija, kura sejas maskā mutes līmenī bija iešuvusi īpašu rāvējslēdzēju.

Citi šobrīd lasa

Megana žēlojas: hercogienei Ketrīnai vajag tikai “uzsist knipi”, un visi pilī tūlīt jau skrien 9
Lietas, kas pēc pandēmijas kļūs lētākas 10
Pasauli šokē ziloņa mātītes, kura bijusi stāvoklī, šausminošas mokas un nāve Indijā
Pievienot komentāru

«Она обижена и расстроена»: герцогиню Кэтрин потрясло предательство близкого друга

«Затронуло не только мозг»: Победитель «Евровидения» Александр Рыбак 11 лет скрывал зависимость от препаратов