Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Mēs ticam, ka noteikti pienāks diena, kad Krima atgriezīsies Ukrainā," savā "Facebook" profilā rakstīja Zelenskis. (Foto: AFP/Scanpix)

Zelenskis: pienāks diena, kad Krima būs Ukrainā 10

Ārzemēs
18. maijā 11:42 2020. gada 18. maijā 11:42
  Jauns.lv
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis tic, ka noteikti pienāks diena, kad Krima atgriezīsies Ukrainas sastāvā. Par to viņš uzrakstījis Krimas tatāru deportācijas un genocīda upuru piemiņas dienā 18. maijā savā "Facebook" profilā, vēsta "Korespondent.net".

Zelenskis uzsvēris, ka 1944. gada 18. maija rītu sauc par "traģisku rītausmu Krimas tatāru tautas dzīvē".

"Tikai pēc 40 gadiem viņi (Krimas tatāri) guva iespēju atgriezties mājās. Likās, visas raizes ir aiz muguras. Bet 2014. gadā Krimas aneksijas rezultātā daudzi ukraiņi un Krimas tatāri bija spiesti atkal pamest savu zemi," rakstījis Ukrainas prezidents.

"Mēs ticam, ka noteikti pienāks diena, kad Krima atgriezīsies Ukrainā. Krimas tatāri un ukraiņi atgriezīsies dzimtajās mājās, sēdīsies pie viena galda, lai kopā teiktu: Bizim ve siziñ azatlığıñız içün! Par jūsu un mūsu brīvību! Mūžīgā piemiņā visiem Krimas tatāru tautas genocīda upuriem," atzīmēja Zelenskis.

Citi šobrīd lasa

Elitārā šampanieša neglītā puse – veids, kā ievāc tam paredzētās vīnogas 2
Latvijas noslēpumi: Ulmaņlaiku šopings 3
Vai puiša sānsolis ir pieķerts? Rīgas ielās manīts apķēpāts auto ar uzrakstu: "Marek, es ceru, ka viņa bija tā vērta" 1
Skatīt visus komentārus

"Обеднели богачи": мужа Кристины Орбакайте подняли на смех в Сети

"Она увидела это маленькое личико и так обрадовалась...": роженица умерла из-за коронавируса после появления на свет близнецов