Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Liene Greifāne: "Maskavā iebraucis simtiem armijas mašīnu, un šķiet, ka tuvākajā laikā kaut kas notiks" 20

Pasaulē
1. aprīlī 13:11 2020. gada 1. aprīlī 13:11
  RīgaTV 24
"Mums ir aizvērti visi veikali, izņemot pārtikas veikalus, aptiekas, protams, slimnīcas, pat benzīntanki strādā, bet nekādas izklaides - visi parki, pludmales, viss ir aizvērts, lai cilvēkus maksimāli noturētu mājās. Ir izdota pavēle, ka ir tā saucamā komandantstunda, tā nav obligāta, bet ir gadījumi, kad policijas mašīnas brauc un stāsta cilvēkiem, ka viņiem vajadzētu palikt mājās no 22:00 vakarā līdz 5:00 rītā," par pašizolāciju Maskavā saistībā ar Covid-19 videointervijā RīgaTV 24 stāsta mūziķe Liene Greifāne, kura jau ilgāku laikudzīvo Krievijas galvaspilsētā.

Liene arī zina teikt, ka šobrīd Maskavā ir iebraucis simtiem armijas mašīnu, un liekas, ka kaut kas tuvāko dienu laikā varētu notikt, taču pagaidām nekādas informācijas neesot. Cilvēkus nedzenot panikā. „Skolas ir slēgtas, dārziņi arī un strādāt neviena firma nedrīkst izņemot tie, kas ražo pirmās nepieciešamības preces un sniedz pirmās nepieciešamības pakalpojumus. Šodien dzirdēju, ka uzlika pus miljons (Krievijas rubļu) sodu kādam puisim, kurš atvēra savu auto salonu. Mēri šobrīd tiek pieņemti diezgan asi, bet cilvēki drīkst braukt uz dāču, no pilsētas pārbraukt uz savām lauku mājām vai citur ārpus pilsētas,” par ierobežojumiem stāsta mūziķe.

Liene Greifāne pastāstīja par pašizolāciju Maskavā saistībā ar Covid–19. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Stāstot, kā viņa un viņas ģimene šajā laikā izklaidējas, Liene atbildēja, ka sēžot mājās viņa ir sākusi gleznot. Kopā tiekot spēlēts monopols, lasītas grāmatas, skatītas filmas un visi cerot, ka drīz šis viss beigsies, robežas tiks atvērtas un viņi atkal varēs aizbraukt uz Latviju vai arī draugi apciemot viņus Maskavā.

"Novēlu visiem – turaties, palieciet mājās, esiet atbildīgi. Uz mežu varat aiziet pastaigāties, mēs arī dzīvojam pie meža, izejam pastaigāt svaigā gaisā, bet, turiet distanci viens no otra, neejiet uz pasākumiem, neejiet uz lielveikaliem un nedomājiet, ka tas neskars jūs un jūsu ģimeni. Esiet atbildīgi un visiem veselību!" novēl Liene Greifāne.

Krievijā ar jauno koronavīrusu inficēto skaits diennakts laikā pieaudzis par 440, saslimšanas gadījumus reģistrējot 35 valsts reģionos, trešdien paziņoja koronavīrusa izplatības brīdināšanas operatīvais štābs.

Kopējais ar koronavīrusu inficēto skaits 75 valsts reģionos pieaudzis līdz 2777.

Citi šobrīd lasa

Vents Armands Krauklis kāzu jubilejā saņem līdzjūtīgus jautājumus par... sievas romānu ar savu vietnieku
Vai ņirgāšanās par mirušo Djego Maradonu? Kritikas jūra gāžas pār kādu apbedīšanas biroja darbinieku 1
Kā pūķi no pasaku filmas: pludmalē Keiptaunā izskalojušās brīnumaini skaistas jūras radības
Skatīt visus komentārus

"Теперь можно вместо Тарзана выступать": Наташа Королева изменила прическу и стала копией мужа

"Захожу в комнату, а там такая картина": Галкин застал Пугачеву и детей за необычным занятием