Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
(Ilustratīvs foto) Vīrietis, cenšoties panākt, ka izsauktie mediķi uzkopj viņam dzīvokli, piedraudējis ar cirvi. (Foto: AP/Scanpix)

Krievijā psihiski slims vīrietis izsauc neatliekamo palīdzību un pavēl mediķiem uzkopt dzīvokli 1

Pasaulē
2019. gada 31. oktobrī 13:33 2019. gada 31. oktobrī 13:33
  Jauns.lv
Izsaukums Krievijas dienvidu pilsētā Astrahaņā esot bijis saistīts ar vīrieša slimo māti, taču, kad mediķi ieradušies, atklājies patiesais dzīvokļa saimnieka nodoms.

Saskaņā ar mediķu brigādes teikto, vīrietis kļuvis agresīvs jau tad, kad viņi ieradušies adresē. Par incidentu policijai ziņoja kāds no ārstiem.

Saskaņā ar viņa teikto, sākotnēji dzīvokļa saimnieks nav vēlējies laist mediķus pāri slieksnim, piebilstot, ka tieši viņš veic ārstu darbu un aprūpē savu māti.

Kādā brīdī vīrietis pēkšņi pavēlējis ārstiem sakopt viņa dzīvokli. Izdzirdot atteikumu, agresīvais kungs paķēris rokā cirvi un sācis draudēt mediķiem, ziņo Life.ru.

Kaimiņvalsts medijs neinformē, kā tieši situācija atrisināta, taču pēc incidenta esot noskaidrojies, ka 1956. gadā dzimušais kungs jau sen ir psihiatriskās slimnīcas uzskaitē.

Saskaņā ar speciālistu atdzinumu, vīrieti regulāri pārņem agresijas lēkmes un viņam nepieciešams ārstēties ar medikamentiem stacionāra apstākļos.

Citi šobrīd lasa

Dž. Dž. Džilindžers savā pirmizrādē nosēž aiz durvīm
Laika ziņu vīrs Māris Grigalis nu ir jau trīs puiku tēvs
Pēc četru dienu meklēšanas atrasts noslīcis jūrā pazudušais jaunietis
Pievienot komentāru

67-летняя Брижит Макрон в купальнике выглядит еще моложе, чем в мини-платьях

Киркоров впервые отреагировал на возможный развод Пугачевой и Галкина