Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
(Ilustratīvs foto) Vīrietis, cenšoties panākt, ka izsauktie mediķi uzkopj viņam dzīvokli, piedraudējis ar cirvi. (Foto: AP/Scanpix)

Krievijā psihiski slims vīrietis izsauc neatliekamo palīdzību un pavēl mediķiem uzkopt dzīvokli 1

Pasaulē
2019. gada 31. oktobrī 13:33 2019. gada 31. oktobrī 13:33
  Jauns.lv
Izsaukums Krievijas dienvidu pilsētā Astrahaņā esot bijis saistīts ar vīrieša slimo māti, taču, kad mediķi ieradušies, atklājies patiesais dzīvokļa saimnieka nodoms.

Saskaņā ar mediķu brigādes teikto, vīrietis kļuvis agresīvs jau tad, kad viņi ieradušies adresē. Par incidentu policijai ziņoja kāds no ārstiem.

Saskaņā ar viņa teikto, sākotnēji dzīvokļa saimnieks nav vēlējies laist mediķus pāri slieksnim, piebilstot, ka tieši viņš veic ārstu darbu un aprūpē savu māti.

Kādā brīdī vīrietis pēkšņi pavēlējis ārstiem sakopt viņa dzīvokli. Izdzirdot atteikumu, agresīvais kungs paķēris rokā cirvi un sācis draudēt mediķiem, ziņo Life.ru.

Kaimiņvalsts medijs neinformē, kā tieši situācija atrisināta, taču pēc incidenta esot noskaidrojies, ka 1956. gadā dzimušais kungs jau sen ir psihiatriskās slimnīcas uzskaitē.

Saskaņā ar speciālistu atdzinumu, vīrieti regulāri pārņem agresijas lēkmes un viņam nepieciešams ārstēties ar medikamentiem stacionāra apstākļos.

Citi šobrīd lasa

Brāļa Gvido zaudējums pamudinājis Igoru Lingu apprecēties
Kāpēc odi nedzeļ visiem?
Latvijas delegācijas vadītājs Lejnieks stāsta par problēmām Tokijas olimpiskajās spēlēs 8
Pievienot komentāru

Виновата королева: почему принцу Чарльзу пришлось 30 лет ждать любимую Камиллу

"Не смогла расстаться с американской мечтой": раскрыты новые причины побега Меган Маркл из королевской семьи