Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Saratovā nogalinātās 9 gadus vecās Lizas slepkava izstāsta, kāpēc bērnu nožņaudza

Ārzemēs
2019. gada 21. oktobrī 12:50 2019. gada 21. oktobrī 12:50
  Jauns.lv
35 gadus vecais Mihails Tuvatins pilnībā atzinis savu vainu 9 gadus vecās Lizas Kiseļovas slepkavībā, kas notika pirms divām nedēļām Krievijas pilsētā Saratovā un satrieca visu valsti, šodien vēsta ziņu aģentūra RIA Novosti.

Aizdomās turamais savu vainu izdarītajā noziegumā ir atzinis, paziņojis Krievijas Federatīvās komitejas preses dienests. Līdz ar to Tuvatinam uzrādīta apsūdzība nepilngadīgās meitenes slepkavībā. Kā vēsta Krievijas mediji, Tuvatins izmeklētājiem esot detaļās sīki un smalki pastāstījis par izdarīto noziegumu, un šobrīd policija pārbauda Tuvatina sniegtās informācijas patiesumu. Piemēram, apsūdzētais skaidrojis, ka meiteni nožņaudzis, jo bijis nobijies, ka Liza varētu kādam pastāstīt, kas ar viņu garāžā darīts.

Jau vēstījām, ka Krievijas pilsētā Saratovā 9.oktobrī bez vēsts pazuda deviņus gadus veca meitene. Vietējie iedzīvotāji diennakti "ķemmēja" pilsētu, līdz atrada bērnu noslepkavotu garāžā, kas atrodas 400 metrus no viņas dzīvesvietas. Notikušais satrieca lielu daļu visas Krievijas sabiedrības, atkal no jauna uzvirmojot runām, vai valstij nevajadzētu atteikties no nāvessoda moratorija šādos gadījumos. Vēlāk noskaidrojies, ka aizturētais Tuvatins iepriekš bija izcietis sodu par mazas meitenes izvarošanu, kā arī pamanījies vairākkārt apzagt savu miesīgu tēvu. Meitene guldīta zemes klēpī 13.oktobrī, un viņas izvadīšanu baznīcā Saratovā apsargāja policija, atvadīties gribētājus laižot iekšā pa desmit.

Saistītās ziņas

VIDEO: Saratovā nogalinātās meitenītes māte emocionālā vēstījumā saka paldies brīvprātīgajiem 1
Miesīgs tēvs Saratovas meitenītes slepkavu sauc par žurku un riebekli
Saratovas meitenītes slepkavas māte noliedz dēla vainu: "Viņš ir labs, gudrs un strādīgs" 4

Citi šobrīd lasa

FOTO: šo “augļu karali” mūsu pusē spēj ieēst retais 3
Zināms, ar ko tad sākās hercogieņu Meganas un Ketrīnas ķildas un nesaskaņas 4
VIDEO: kravas konteineros Nīderlandē atrasti cilvēku spīdzināšanai rūpīgi gatavoti moku kambari 1
Tēmas: Krievija

Джонни Депп в суде рассказал, что давал марихуану своей 13-летней дочери

СМИ: Дмитрий Нагиев восемь лет скрывал от жены тайную дочь