Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ukrainas tiesa atbrīvo par līdzdalību Malaizijas lidmašīnas notriekšanā aizdomās turamo Cemahu 12

Ārzemēs
5. septembrī 13:14 2019. gada 5. septembrī 13:14
Jauns.lv / LETA
Ukrainas tiesa ceturtdien atbrīvojusi no pirmstiesas apcietinājuma Vladimiru Cemahu, kurš tiek turēts aizdomās par līdzdalību Malaizijas pasažieru lidmašīnas notriekšanā virs Krievijas atbalstīto kaujinieku kontrolētās teritorijas 2014.gadā.

Ukrainas varasiestādēm Cemahu izdevās aizturēt jūnijā, un viņam izvirzītas apsūdzības par karošanu Krievijas finansēto teroristu bandu sastāvā.

Taču viņš tiek turēts aizdomās arī par saistību ar Malaizijas lidmašīna notriekšanu, un Nīderlande, kas vada šī nozieguma izmeklēšanu, pieprasījusi viņa izdošanu nopratināšanai.

Cemahs varētu būt viena no tām personām, kas varētu tikt apmainīta pret Krievijā ieslodzījumā esošajiem Ukrainas pilsoņiem. (Foto: Soctīkli)

Tajā pašā laikā klīst baumas, ka Cemahs varētu būt viena no tām personām, kas varētu tikt apmainīta pret Krievijā ieslodzījumā esošajiem Ukrainas pilsoņiem.

Malaizijas pasažieru lidmašīna "Boeing 777" tika notriekta 2014.gadā virs Maskavas atbalstīto kaujinieku kontrolētās teritorijas Ukrainas austrumos. Katastrofā dzīvību zaudēja visi lidmašīnā esošie 298 pasažieri un apkalpes locekļi. Aptuveni divas trešdaļas no bojāgājušajiem bija Nīderlandes pilsoņi.

Citi šobrīd lasa

"Mis Anglija" sagrauj stereotipu par skaistām sievietēm un kļūst par veiksmīgu ārsti 8
VIDEO: krievu hokeja skaistule dižojas ar savu māku kauties spēles laikā
Matemātikas skolotājs Rīgas skolā bērniem teksta uzdevumu vietā rāda erotiska satura filmas 31
Tēmas: Ukraina, Krievija
Skatīt visus komentārus

Шокирующая история: садистка 4 года пытала маленького приемного сына

«Вот, что со мной делает болезнь»: Ким Кардашьян показала честное фото без макияжа