Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dana Harisona ar jaundzimušo dēliņu (Foto: Alex Cousins SWNS)

Dzemdējoša sieviete Anglijā krīt panikā, kad satrakojies taksometra vadītājs liek viņai tīrīt notraipīto automašīnu 8

Ārzemēs
21. jūlijā 17:15 2019. gada 21. jūlijā 17:15
Jauns.lv
23 gadus vecā Dana Harisona no Rietumjorkšīras grāfistes Anglijā guvusi šausminošu dzīves pieredzi, kad satrakojies taksometra vadītājs viņai licis tīrīt automašīnu pēc tam, kad sievietei tajā sākušās dzemdības.

Kā britu medijam "Metro" atklāj Dana, dzemdības viņai sākušās 11 dienas pirms noteiktā laika. Brīdī, kad grūtniecei noplūduši augļūdeņi, viņa atradusies taksometrā.

Jaunā māmiņa stāsta, ka, taksometram apstājoties, viņa steigusies uz slimnīcu, kur viņu jau sagaidījušas māsiņas ar ratiņkrēslu, bet viņa pati ar rokām jau jutusi bērniņa galvu. Tikmēr taksometra vadītājs, kura vārdu Dana nav piefiksējusi, skrējis viņai pakaļ un kliedzis uz dzemdējošo sievieti, ka viņa notraipījusi taksometru un pavēlējis viņai nākt un to iztīrīt.

Dana Harisona ar jaundzimušo dēliņu (Foto: Alex Cousins SWNS)

"Viņš teica, ka stāvēs un gaidīs, kamēr kāds viņam atnesīs salvetes. Viņš pat gribēja, lai es nāku un tīru automašīnu," stāsta Dana. Saniknotais šoferis nepiekāpīgi centies sievietei sekot, līdz beidzot vienojies ar grūtnieci par papildus 30 mārciņu piemaksu viņas 3 mārciņu vērtajam braucienam.

Viņš sākotnēji pieprasījis dzemdējošajai sievietei 50 mārciņas, bet viņai neesot bijis tik daudz skaidrā naudā.

Kā stāsta Dana, taksists esot krietni pārspīlējis, jo atstātie traipi nemaz neesot bijuši tik lieli. Notikušais pamatīgi iedzinis jauno māmiņu stresā, jo viņa nebija gaidījusi, ka dzemdības sāksies tik ātri. Viņa bijusi mājās kopā ar savu māsu, kad tas noticis, tāpēc abas izvēlējušās izsaukt taksometru. Danas draugs tobrīd bijis izbraucis makšķerēt.

Dana Harisona ar jaundzimušo dēliņu un draugu Eidenu (Foto: Alex Cousins SWNS)

Par laimi dzemdības noritējušas bez citiem starpgadījumiem, un nu viņa ar savu draugu Eidenu ir vecāki veselīgam puisītim.

Lai gan Eidens pēc notikušā pieprasījis izsauktajai taksometru firmai "Roadrunners" nosaukt agresīvā šofera vārdu, kompānija ģimenei tikai piedāvājusi vārdisku atvainošanos par notikušo.

Citi šobrīd lasa

32 gadus vecas māmiņas stāsts: "Satiku savu sapņu vīrieti, taču meita tagad mani neieredz" 6
FOTO: aktieri un sabiedrībā zināmi ļaudis pulcējas filmas "Jaungada taksometrs 2" pirmizrādē 6
FOTO: aplūko Pārdaugavā uzslieto Z-torņu biroju un dzīvokļu interjeru 3
Skatīt visus komentārus

Алла Пугачева поразила гостей премьеры идеальной фигурой и безупречным нарядом

Мать Брэда Питта заявила, что Анджелина Джоли его «беспощадно оклеветала»