Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mazulis, kurš tika izgriezts no 19 gadus vecās amerikāņu studentes vēdera, saticis savu tēvu un pirmo reizi atvēris acis 12

Pasaulē
23. maijā 10:54 2019. gada 23. maijā 10:54
Jauns.lv
Zīdainis, kas tika brutāli izgriezts no 19 gadus vecās amerikāņu studentes Marlēnas Okoa-Lopesas vēdera pēc tam, kad grūtniece bija atsaukusies uz maldinošu “Facebook” sludinājumu, joprojām smagā stāvoklī atrodas slimnīcā, taču bērniņš izrādījis reakciju, atverot acis, brīdī, kad viņu rokās paņēmis bioloģiskais tēvs.

Jau ziņojām, ka 19 gadus vecā studente Marlēna bija atbildējusi uz viltvārdes Klarisas Figueruas sludinājumu, kurā tika piedāvātas mazuļa drēbītes bez maksas. Ieradusies viņas dzīves vietā, Marlēna tika nogalināta, bet viņas mazulis izgriezts no vēdera. 

Kā atklāja policijas pārstāvji – grūtniece nožņaugta, bet viņas mazulis burtiski izgriezts no ķermeņa. Policijai ir pamats uzskatīt, ka 46 gadus vecā Klarisa slepkavību pastrādājusi, jo vēlējusies tikt pie gaidībās esošās māmiņas mazuļa, uzdodot to kā savu bērnu, jo vien dažās stundas pēc notikušā, aizdomās turamā pati piezvanījusi glābšanas dienestam, panikā stāstot, ka viņas jaundzimušais pārstājis elpot.  

Foto: Facebook.com

Pēc notikušās traģēdijas bērns nekavējoties tika nogādāts slimnīcā. Lai arī ārsti prognozēja, ka mazulis neidzīvos, zīdainītis izrādījis pirmo reakciju, satiekot savu tēvu. 

Bērna tēvam Džovani Lopesam tika dota iespēja rokās paturēt savu dēlu, kaut arī mazuļa stāvoklis joprojām tiek raksturots kā smags. “Mēs visu laiku nemitīgi lūdzāmies, un tad pēkšņi mazais atvēra acis! “Ak, mans Dievs, viņš atvēra acis! - tajā brīdī kliedza tēvs,” presei pastāstīja Cecīlija Garsija, kura grūtajā brīdī palīdz ģimenei tikt galā ar psiholoģisko spriedzi.

Izmeklētāji joprojām turpina lietas izskatīšanu, un aizdomās turētā Klarisa Figuerua pašlaik atrodas apcietinājumā.  

Citi šobrīd lasa

Uzdzīve, skandāli, sašutuši kaimiņi un izsaukta policija: ko Kivičs un Skulme patiesībā dara ārzemēs 158
Bolderājā upes krastā atrod kailu skolnieces līķi: neoficiālā informācija liecina – viņu nogalinājuši draugi 14
Sinoptiķi teju visā valstī izplata oranžo brīdinājumu par laikapstākļiem tuvāko 3 stundu laikā
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

"Спасибо, что сейчас вы здесь": умирающая от рака Александра Яковлева отыграла последний спектакль

Браку герцогини Меган и принца Гарри предрекли скорое крушение