Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: autobusa vadītāja Milvokī uz ielas klīstam atrod baskājainu viengadnieci 29

Ārzemēs
11. janvārī 11:56 2019. gada 11. janvārī 11:56
Jauns.lv / LETA
Pildot dienesta pienākumus, serbu izcelsmes autobusa vadītāja Irena Iviča uz ielas Milvokī, Viskonsīnā pamanīja ko prātam neaptveramu - aukstā decembra rītā pa ielu viena pati klīda maza, baskājaina meitenīte, ziņo ārvalstu mediji.

Vadītāja ātri vien steidzās bērnam palīgā, apturot autobusu. Ārā tajā brīdī valdīja -3 grādu liels aukstums, un bērniņš bija vien mājas drēbītēs un plikām kājām.

Notikumi risinājās īsi pirms Ziemassvētkiem, 22.decembra rītā, ap pulksten 8. Video redzams, ka sieviete ne pa jokam satraukusies, un tam ir pamats. "Ak, Dievs! Ak, Dievs! Es trīcu," ieceļot izglābto meitenīti siltumā, atkārto Irena. Arī autobusa pasažieri ātri vien saprata traģisko situāciju un palīdzēja meitenīti sasildīt, kāda pasažiere bērnu apsedza ar savu jaku.

Kad ieradās izsauktā policija un ugunsdzēsēji, mazulīte bija aizmigusi vadītājas rokās. Par laimi, bērnam nekas nekaita, viņa bija tikai pārsalusi. Atklājās, ka bērnam ir vien 19 mēneši.

Kā atklāj policija, meitenītes mātei bijušas kādas garīgās veselības problēmas un bērns nogādāts pie tēva. "Es biju aizgājis uz tualeti un tai brīdī viņa bērnu vienkārši paņēma un aizgāja," atklāj bērna tēvs. Viņš uzskata, ka sieva iegājusi netālu esošajā baznīcā, bet meitenīte aizbēgusi. Pārim ir četri bērni un ģimene dzīvo netālu no vietas, kur autobusa vadītāja noklīdušo bērnu pamanīja.

"Es biju tik satraukta, kad pamanīju, ka bērns viens pats staigā gar ceļa malu. Es pie sevis domāju, "tikai lūdzu neuzskrien uz ceļa, netuvojies ceļam", man pašai ir bērni un es tos mīlu, kādreiz strādāju par skolotāju. Man bija liels prieks palīdzēt," atklāj varonīgā autobusa vadītāja, kura tikusi godalgota par savu cēlsirdīgo rīcību, "Esmu pateicīga, ka biju īstajā vietā, īstajā laikā."

Pēdējos gados policija Milvokī saņēmusi jau deviņus izsaukumus par uz ielas klīstošiem bērniem. 

Citi šobrīd lasa

Bēdīgi slavenās uzņēmējas Sarmas Melngailis dzīvē jaunas nepatikšanas 62
Austrumu slimnīcā vīrieti atbrīvo no lenteņu perēkļiem; ārsti atzīst - cīņa bijusi sarežģītāka nekā ar vēzi 44
Ananasi, mērkaķi un izcila pludmale - tā tālajā Tanzānijā atpūšas Olga Rajecka un Aija Andrejeva 7
Skatīt visus komentārus

Алла Пугачева появилась в церкви в странном головном уборе

Знаменитую американскую сироту нашли мертвой в псковском лесу