Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Japānas prokuratūra izvirza Gosnam jaunas apsūdzības

Pasaulē
11. janvārī 10:49 2019. gada 11. janvārī 10:49 | Papildināts, 11. janvārī 11:37
Jauns.lv / LETA
Japānas prokuratūra piektdien izvirzījusi jaunas apsūdzības finanšu pārkāpumos bijušajam Japānas autobūves uzņēmuma "Nissan Motor" padomes priekšsēdētājam Karlosam Gosnam, paziņojusi tiesa.

Gosns un viņa līdzgaitnieks bijušais "Nissan" padomes loceklis Gregs Kelijs tika aizturēti 19.novembrī saistībā ar iespējamiem finanšu noziegumiem.

Gosns atrodas apcietinājumā saistībā ar apsūdzībām, ka viņš piecu gadu laikā līdz 2015.gada martam nav deklarējis aptuveni piecu miljardu jenu (40 miljoni eiro) ienākumus. Tāpat Gosnam izvirzītas apsūdzības par savu ienākumu nedeklarēšanu pēdējos trīs gados vēl četru miljardu jenu (32 miljoni eiro) apmērā.

Gosnam izvirzītas apsūdzības arī par mēģinājumu pierakstīt savus personiskos zaudējumus "Nissan" un maksājumiem kādam Saūda Arābijas uzņēmējam. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Piektdien viņam oficiāli izvirzītas apsūdzības arī par mēģinājumu pierakstīt savus personiskos zaudējumus "Nissan" un maksājumiem kādam Saūda Arābijas uzņēmējam.

Jaunās apsūdzības saistītas ar to, ka ka "Nissan" uz laiku bija jāuzņemas 1,85 miljardu jenu (15 miljonu eiro) zaudējumi, kas finanšu krīzes laikā radās Gosna personīgo aktīvu pārvaldības fondam, un ka "Nissan" veicis maksājumus Saūda Arābijas uzņēmējam Haledam Džufali. Gosns skaidroja, ka šī nauda maksāta Džufali par reālu darbu, ko viņš paveicis, lai atrisinātu problēmas ar vietējo tirdzniecības pārstāvi. Kopumā Džufali kompānijai "Khaled Juffali Company" četros gados "Nissan" samaksājis 14,7 miljonus ASV dolāru.

Saistītās ziņas

Japānā ieslodzītajam "Nissan Motor" bijušajam padomes priekšsēdētājam Gosnam konstatēts drudzis 2
"Nissan" finanšu pārkāpumos pieķerto Gosnu atbrīvo no padomes priekšsēdētāja amata
"Nissan Motor" padomes priekšsēdētājs Gosns tiesā noliedz savu vainu: "Es esmu nepatiesi apsūdzēts" 1

Ceturtdien tika vēstīts, ka apcietinājumā esošajam Gosnam ir drudzis, bet piektdien Gosna advokāts paziņoja, ka viņa klienta veselības stāvoklis normalizējies.

Citi šobrīd lasa

5 pārsteidzoši veidi, kā "auglīgajās dienās" mainās sievietes organisms 8
36 gadu vecumā cīņu ar vēzi zaudējis grafiskais dizaineris Dāvis Vilcāns
14 gadus komā nogulējusi sieviete ASV dzemdē bērnu: darbu atbildīgajā iestādē atstājuši divi ārsti 23
Tēmas: Japāna
Pievienot komentāru

Трагическая история: она пообещала своему умершему новорожденному сыну бороться до конца, но тоже проиграла битву за жизнь 2

В Сети появилось видео драки Максима Виторгана и предполагаемого любовника Собчак 1