Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kalmikijas prezidentam jāsniedz paskaidrojumi par kontaktiem ar citplanētiešiem

Pasaulē
2010. gada 6. maijā 20:31 2010. gada 6. maijā 20:31
 
Krievijas domes deputāts Andrejs Ļebedevs aicinājis Dmitriju Medvedevu lūgt Kalmikijas prezidentam Kirsanam Iļumžinovam sniegt paskaidrojumus saistībā ar izteikumiem par to, ka viņš stājies kontaktā ar citplanētiešiem.

Kalmikijas prezidents apgalvo, ka citplanētieši viņu nolaupīja pa caurspīdīgu cauruli, kas bija piestiprināta pie viņa Maskavas dzīvokļa balkona

Kādā nopietnā intervijā Iļumžinovs bez redzamas ironijas atzinis, ka 1997.gada 18.septembrī viņu nolaupīja citplanētieši. Pēc 26.aprīlī pārraidītās intervijas noskatīšanās Ļebedevs uzrakstījis vēstuli Medvedevam, paužot bažas, ka Iļumžinovs varējis atklāt citplanētiešiem slepenu informāciju.

"Lūdzu ziņot, vai Kalmikijas prezidents informējis Krievijas Federācijas prezidenta administrāciju par viņa kontaktiem ar citplanētu civilizācijas pārstāvjiem," Ļebedeva vēstuli citē laikraksts "Komsomoļskaja pravda". "Vai pastāv noteikta procedūra, kā augsti stāvošām amatpersonām, kuru rīcībā ir šāda slepena informācija kā Iļumžinovam, par to ir jāziņo? Un vai viņš šīs šķietami nevainīgās sarunas laikā nav atklājis kādu slepenu informāciju?"

Saskaņā ar Iļumžinova apgalvojumiem citplanētieši viņu nolaupīja pa caurspīdīgu cauruli, kas bija piestiprināta pie viņa Maskavas dzīvokļa balkona. "Es palasīju grāmatu, paskatījos televizoru un devos pie miera. Kad es gandrīz aizmigu, sajutu, ka balkona durvis ir atvērtas un kāds mani sauc. Piegāju, bet tur ir tāda kā puscaurspīdīga caurule. Es tur iegāju un ieraudzīju cilvēkus dzeltenos skafandros," atklāja politiķis. Citplanētieši esot arī izrādījuši savu kosmosa kuģi, un pēc sarunas viņš atgriezies dzīvoklī. Iļumžinovs piebilda, ka pats nekad nebūtu ticējis notikušajam, ja dzīvoklī nebūtu trīs liecinieki - šoferis, ministrs un palīgs -, kas bija viņu izmeklējušies, bet tā arī neatrada, līdz viņš izgāja no iepriekš tukšās guļamistabas.

Kasjauns.lv/LETA/Foto: Bulls Press/chessbase.com

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; vairāk nekā mēnesi pēc Lisičanskas ieņemšanas, krievi spējuši pavirzīties tikai 10 kilometrus uz priekšu 9
Vai izrakstītās asinsspiediena zāles jādzer arī tad, ja spiediens ir normas robežās? 1
Divas mūzikas leģendas: Madonna un Bejonsa kopā piedalījušās provokatīvā fotosesijā
Pievienot komentāru