Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Žirinovskis uzaicinājis Lībijas līderi Kadafi pārcelties uz dzīvi Maskavā

Žirinovskis uzaicinājis Lībijas līderi Kadafi pārcelties uz dzīvi Maskavā

Pasaulē
2011. gada 21. februārī 13:06 2011. gada 21. februārī 13:06
 
Krievijas ultranacionālistiskās Liberāldemokrātiskās partijas līderis un Valsts domes vicespīkers Vladimirs Žirinovskis uzaicinājis Lībijas līderi Muammaru Kadafi apmesties uz dzīvi Maskavā.

"Es piedāvāju jums pārcelties uz pastāvīgu dzīvi Maskavā, ielūdzu jūs no visas sirds, kā dārgu viesi," teikts Žirinovska vēstulē Kadafi, kuras tekstu pirmdien izplatīja Liberāldemokrātiskās partijas preses dienests.

Žirinovskis aicināja Lībijas līderi apturēt asinsizliešanu valstī. Viņš paudis viedokli, ka arābu valstīm ir nepieciešamas pārmaiņas. "Pārmaiņas ir neizbēgamas. Arābu valstīs un Tuvajos Austrumos notiek visīstākā revolūcija. Situācija ir mainījusies un cilvēki vairs nevēlas dzīvot tā, kā dzīvoja pirms 10, 20, 30 gadiem," uzsvēris Krievijas politiķis.

Viņš vērsis uzmanību uz to, ka Kadafi ir daudz izdarījis savas valsts attīstības labā, tomēr ir pienācis laiks citādākai Lībijas attīstībai. "Saprotiet, pārmaiņas ir nepieciešamas. Un šobrīd galvenais ir visiem spēkiem apturēt vardarbību valstī. padomājiet par savas valsts nākotni. Atsakieties no nerezultatīviem mēģinājumiem apspiest tautas gribu," aicinājumu Kadafi izteica Žirinovskis.

Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas preses dienests uzsvēris, ka nemieros Lībijā dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 200 cilvēku, varas iestādes nežēlīgi apspiež demonstrantus un masu mediji ziņo, ka protestētaju izklīdināšanai tiek izmantoti ieroči.

Janvāra vidū pēc mēnesi ilgiem tautas nemieriem tika gāzts Tunisijas prezidents  Zinelabidīns ben Ali. Šie nemieri iedvesmoja protestus Ēģiptē, kuru dēļ atkāpās Ēģiptes prezidents Hosnī Mubaraks. Demonstrācijas pret valdošajiem režīmiem pēdējās nedēļās notiek arī Jemenā, Bahreinā, Džibuti, Irānā, Jordānijā, Alžīrijā, Marokā un citās reģiona valstīs.

BNS

Citi šobrīd lasa

Zēns, kas negribēja būt pieaudzis - pirms desmit gadiem no šīs pasaules šķīrās Mārtiņš Freimanis 2
Krievijā uz ielas nogalināts 21 gadu vecs futbolists 1
VIDEO: sieviete BBC tiešraidē šokē skatītājus ar grāmatu plauktā aizmirstu objektu 2
Pievienot komentāru

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком

Билл Гейтс предложил план борьбы со следующей пандемией