Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

9Vīri testē: Ķīnā ražoti pudeļu un burku attaisāmie – radoši, bet vai noderīgi?

9vīri
4. augustā 12:20 2022. gada 4. augustā 12:20
  Jauns.lv
Žurnāla “9Vīri” redaktors Metuzāls un raidījuma vadītājs Lepers saņēmuši varenu sūtījumu no tālās Ķīnas – dažādu formu un funkcionalitāšu pudeļu un kārbu atveramās ierīces. Vīri testē un izsaka spriedumus.

Zināms, ka īsti vīri pudeles atver ar zobiem, bet spēj to izdarīt ar jebkuru priekšmetu, kas pa rokai. Tomēr pudeļu atveramo instrumentu  industrija nenokar degunu un ražo aizvien jaunas ierīces, lai šo procesu padarītu vienkāršāku un pieejamu arī mazāk prasmīgiem atvērējiem.

Žurnāla “9Vīri” redaktors Metuzāls un raidījuma vadītājs Lepers testē Ķīnā ražotus pudeļu un burku attaisāmos. (Foto: Rojs Maizītis)

Ķīnas interneta lielveikalos var atrast visdažādākās ierīces, kas apliecina faktu, ka radošiem prātiem ikvienā nozarē ir iespējams izgudrot kaut ko jaunu. Tomēr vai viss jaunizgudrotais patiešām darbojas un pilda savas funkcijas? Vai korķu aptvērējs-pistole šauj, vai vīna attaisīšana ar vakuuma pumpi ir ērta, vai viss, kas spīd, darbojas? Skaties video un uzzini, kā vīriem veicās, atverot dažādus traukus.

Citi šobrīd lasa

"Parodija par mani bija izdevusies!" - Raimonds Pauls sajūsmā par Maksima Galkina uzstāšanos
"Tu ēdi maizi no putinistu rokām." Krievijas dramaturgs atbild Alvja Hermaņa kritikai par "Doždj" interviju ar Rīgas mēru 23
VIDEO: Armēnijas galvaspilsētā uzsprāgst tirgus ēka; drupās tiek meklēti cilvēki
Tēmas: 9Vīri testē
Pievienot komentāru