Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

Pūķotājs Dmitrijs Gormaļovs: vētrā pūķus laist nedrīkst

9vīri
19. aprīlī 13:44 2021. gada 19. aprīlī 13:44
 
Marika
Džule
| Jauns.lv
“Vīru runa”, atklājot sarunu seriāla otro sezonu, Vitrupes pludmalē tiekas ar pūķotāju Dmitriju Gormaļovu, kurš atklāj savu personīgo ātruma rekordu, sašķaidītas ķiveres stāstu un pūķošanas saistību ar ģeometriju.

Dmitrijs Gormaļovs ir IT speciālists, datortīklu administrators.  Aizraujas ar vēja ķeršanu, kaitošanu un būvniecību. Lasa Borisu Strugacki, literatūru par nākotnes tehnoloģijām un fantastiku. Klausās pop roku, Prāta vētru, Сплин, Би-2 un cilvēkos visaugstāk vērtē spēju cienīt otru. Kā visu laiku labāko filmu min Roberta Zemeka "Forests Gamps" ("Forrest Gump").

Žurnāla "9Vīri" sarunu seriāla "Vīru runa" otrās sezonas 1. sērijā uzzini arī, cik cilvēku vajadzīgs, lai paceltu lielizmēra spēka pūķi, cik liela ir Dmitrija pūķu kolekcija un kur izgatavot viduslaikiem raksturīgu vēja ķērāju.

Izaicinājumā – abi žurnālisti gleznainajā Vitrupes pludmalē www.kiteworld.lv īpašnieka Dmitrija Gormaļova vadībā izmēģina dažādu pūķu vadīšanas tehniku un ķer vēja medīšanas azartu.

Atklāj Latvijas vīru personības kopā ar žurnāla "9Vīri" žurnālistiem Sandri Metuzālu un Aldi Miesnieku sarunu seriālā "Vīru runa".

Citi šobrīd lasa

"Cik var mani ķengāt!" - dziedātāja Samanta Tīna pukojas, ka viņu apvaino Lukašenko atbalstīšanā
Bezvēsts prombūtnē meklētais Guntis Žuks atrasts noslīcis
Dažas nepilngadīgās arī būtu gatavas dzemdēt, bet vecāki ir pret 1
Tēmas: Vīru runa
Pievienot komentāru

Племянница принцессы Дианы вышла замуж за миллиардера

ФОТО: Дженнифер Лопес подтвердила воссоединение с Беном Аффлеком