Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
1. augustā 12:06
Krieviņi visu gešefti izbojāja Bilam. Nesanāks vakcīnu monopols. Vot šaize.
Salvis Dišlers
1. augustā 12:49
Tradicionālā ASV politika - ja sava nav - tad Aizliegt Ķīnas & Krievijas preci! Huawei - aizliedza, TikTok - vai nu Nopirkt no Ķīnas vai Aizliegt, Antivīrusus - aizliegt, utt. Pašiem ar vīrusu ir pilnīgā bedrē, bet tautu jau neglabs, nē!
Vecais
1. augustā 13:06
Zinot, ka Corona tipa vīrusiem vakcīnas nekad nav bijušas un nebūs, tas tiešām rada aizdomas. Krievi un ķīnieši mēģinās uztaisīt biznesu ar neesošām vakcīnām. Amerikāni to līdz šim uzskatīja par savu monopolu.
Aivars Liepins
1. augustā 14:09
Ka tikai neiznāk kā ar DDT , bija BEZMAZ Dieva rasa un tad tā izrādījās inde, DDT autori pat Nobeļa prēmiju saņēma !
Mairis Kālis
1. augustā 16:50
Tas ir pilnīgs sviests. Kāpēc jaunu medikamentu izstrāde ir lēna un dārga? Tāpēc, ka no tā brīža, kad ir atrasta perspektīva aktīvā viela, paiet vismaz 10 gadi pētījumos. Pirmkārt, vai jaunās zāles tiešām ir efektīvas un otrkārt, vai nav kritisku blakņu. Un reizēm pat ar to ir par maz - vēsture zina par skandāliem, kad it kā nevainīgs pretsāpju līdzeklis tomēr izrādījās teratogēns (dzima bērni ar smagiem defektiem). Vakcīnas savā būtībā arī ir zāles. Tātad prasības tādas pašas. Vakcīna pret jebkuru koronavīrusu ir jātaisa no nulles (protams, ja tas viss nebija ieplānots jau pirms 10 gadiem, kam īsti neticu.)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi