Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Andris Valters
1. augustā 08:12
Nekur ziņās nav rakstīts,ka Liepājā ir Covid19 slimnieki, tātad tualetes papīrs veic savu funkciju un aizsargā pret šo briesmīgo vīrusu,tikai pagaidām nav izgājis sertifikāciju.
Aiva Atte
1. augustā 08:19
Ja jau JĀNIS varēja atļauties ultrasonogrāfiju pa MAKSU tad masku pa0.75 centiem ar varēja nopirkt!
Antons Fjodorovičs Polučka
1. augustā 08:20
Šīs ziņas autors nav īpaši zinoš....vai precīzāk ir muļķis un īsti nezin šo sejas masku nozīmi.TO galvena funkcija ir nevis pasargāt valkātāju,bet apkārtējos no valkātāja kas nozīmē,ka šāda maska par visiem 100% pilda savu funkciju.PAr estētiku paklusēšu,bet no funkcionāla viedokļa.....viss ir štokos
Aiva Atte
1. augustā 08:21
Vari gaidīt valsts rindā 6 mēnešus un iedos ĪSTO masku.
Ilze Veldze
1. augustā 09:51
Ak vai!Nu vispār jau ideja nav slikta.Esmu liepājniece,un lai citi nebūtu apgrābstījuši manu masku,turpmāk ejot uz šo poliklīniku,jau mājās aptīšu galvu ar tualetes rulli,un tā riktīgi,biezā kārtā!
Inga Černika-Zariņa
1. augustā 23:52
Šis kārtējo reizi pierāda, cik ļoti bailīgi un pazemīgi ir cilvēki pie mums LV. Ko "augstāka priekšniecība" liks, to darīs, un vēl citus piespiedīs darīt, lai tikai paši neizpelnītos sodu par "supersvarīgo noteikumu" punktuālu neizpildi. Paši ar savu galvu neviens vairs domāt nav spējīgi, visur tikai rīkojumi, priekšraksti, direktīvas. Kaut vai pilnīgi stulbi un greizi, bet no ādas ārā līdīs, lai tikai FORMĀLI būtu "u meņa vse dokumenti v porjadke", kā Mirttantei slavenajā filmā. Kam ir jānotiek, lai cilvēki reiz sāktu domāt loģiski un paši ar savu galvu, nevis akli pildītu visādus absurdus rīkojumus?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi