Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
valodjka хуило
29. jūlijā 12:42
Ko ta suudu bedre vispar var planot? Lielaakaa dalja veel aizvien liek kluci zemes caurumaa, un pakalju slauka ar aviizi. Nedanaacija debiilaa, atkritumi!
Buuu
29. jūlijā 13:28
Droši, uz priekšu! 😁
^Buržujs sorosīts^
29. jūlijā 13:36
140 miljonu labarotorijas vatņik trusīši uz kuriem izmēģināt to covid ,krievu rulletes šprici.Nu atstieps kājas kādi 80%,phe...tas sīkums,tur cilvēku dzīvībai vērtība ir mazāka par doktordesu.
Futs Bols
29. jūlijā 14:16
Tad jau pēc sazvērestību teorijām sanāk, ka krievi palaida šo vīrusu? Ja viņiem pirmajiem būs vakcīna. Lai nu kā, man krievu vakcīnu nepiedāvāt. Pagaidīšu kāda uzticamāka ražotāja vakcīnu.
Futs Bols
29. jūlijā 14:18
vх, nav taisnība par sausajām tualetēm. Tādas Krievijā nav lielākajai daļai, bet gan 23% iedzīvotāju. Tas, protams, arī ir krietni daudz valstij, kas uzdodas par superlielvalsti (sverhģeržava).
valodjka хуило
29. jūlijā 14:31
To futs bols; un kas tad sniedz tos datus par 23%? pati pidaraška. Vinju, meeslu, dezinformaacija ir vai nu jaareizina vai jaadala ar 2 vai pat triis. Viss vienkaarshi. krieveljiem izdomas nekad nav bijis un nebuus, jo nav smadzenju. Vienu vaardu sakot, untermenši smirdiigi!
Stavus Grudejs
29. jūlijā 16:48
Pasarg dievs no vakcīnas kas ražota Krievijā.
Lelde Berga
29. jūlijā 16:49
Nu, nu, vismaz būtu pabeiguši testus pirms lielīties ar rezultātu. Izklausās jau diezgan neticami. Varbūt labāk pagaidīt kad būs pieejami kādi uzticamāki medikamenti. Īstenībā, ja būtu zāles, tad nemaz to vakcīnu nevajadzētu tik ļoti. Vēl jau ir jautājums par vakcīnas darbības ilgumu.
Zane Līvmane
29. jūlijā 17:09
Pirmo lai ņem vova, varbūt caram laiks ir pienācis!
Alida Djatlika
29. jūlijā 17:29
Ceru, ka visai pasaulei viņi nepiedāvās savu brāķi. Un lai sāk ar kremli un pirmais lai ir putins, tad jau redzēs kādā atrumā viņi visi noliks karotes.
ER Tutu
29. jūlijā 17:30
Paši Krievijas infektologi TV gan teica, ka viņiem par to vēl nekas nav zināms, jo nav uzsākts pat 3. vakcīnas pārbaudes posms uz cilvēkiem
Pote
29. jūlijā 20:57
Gamalejas institūts = Gimalaju lācis?
Dzintars Lielais
29. jūlijā 21:57
ER Tutu; nepareiza informācija, ir uzsākts un jau ir pabeigts ! Dažas dienas iepriekš bija informācija !
Dzintars Lielais
29. jūlijā 22:00
Svētais Naivums; kas tad nu , šodien psihenē pieslēguši internetu. Tad nu griķus pusdienās pieēdies, Sena mauc palagus, kurus neviens nelasa.....

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi