Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Eriks Ziders
15. jūlijā 15:50
Sataniste vinjkele tev tas neies cauri. Gribeshu un btaukshu. Tu labak saorganize attalinati iepirkshanos lielveikalos maita tada
Zoja Zosite
15. jūlijā 16:14
Sajaa reizee pilniibaa piekriitu Vinkelei!
Svētais Naivums
15. jūlijā 16:29
> Eriks Ziders Šodien 15:50 Zider, nelieto izteicinus kuru nozīmi nesaproti, tavējs nevienu Satanistu dzīvē nav redzējis un ja pats neuzprasīsies varbūt nekad arī neredzēsi.Sātans sliktus jokus nesaprot, tavējam var tas beigties visnotaļ bēdīgi. Vinķelei ir pilnīga taisnība, svētgājienā vajag doties attālināti, maskās un ievērojot 2m distanci. Tiem ticīgajiem kuri nezin, Dievu var lūgt attālināti, nav obligāti jāapmeklē tirguslaukums kuru dēvē par dievkalpojumu.
Kritikis
15. jūlijā 17:00
Ceru, ka tādi kadri kā Eriks, brauks uz Aglonu un tur satiks vēl pāris tūkstošus ar intelektu apdalītus cilvēkus, kuri veigsmīgi saslims un rezultātā atbrīvos mūsu sabiedrību no savas bezjēdzīgās eksistences.
Egle
15. jūlijā 17:09
tusiņš būs riktīgs infekcijas un prāta aptumsuma perēklis
Salvis Dišlers
15. jūlijā 17:18
Ziders jau visu labi pateica!
Vecais
15. jūlijā 17:25
Kāpēc Viņķelei nav augstākā? Vai tāpēc, ka grūta galva?
Futs Bols
15. jūlijā 18:19
Kāpēc tu atkal melo? Viņķelei ir veselas 2 augstākās. Sociālā darbinieka izglītība pēc augstskolas "Attīstība" un maģistra grāds sabiedrības veselībā pēc Rīgas Stradiņa universitātes.
Reino
15. jūlijā 20:56
varbūt šis viss svētais šovs jāpārceļ kā eirovīzija, PS ja jau dievs radīja pasauli un visu pārējie, tad jau dievs radīja vai ar viņa ziņu, tika radīts arī covid19 !? ...
Harry
15. jūlijā 23:06
Nez vai fakuchu ilze uztaisiis tautai , uz sveetkiem , kkaadu miiliigu fakuchu video 🤗
Alida Djatlika
16. jūlijā 10:30
STALKERAM taisnība, padomijas laikā, īpaši baznīcas apmeklēšana daudziem komunistiem, kuri tomēr ticēja Dievam, bija attālināti. Viņķele to atcerējās un šogad, briesmīgajā pandēmijas laikā, to atkal īstenos.
Alida Djatlika
16. jūlijā 11:28
KRITIKIS, bet varbūt tu pats veiksmīgi saslimsi un atbrīvosi sabiedrību no sevis?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi