Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Vecais
28. jūnijā 15:05
Man labāk patīk Baltkrievijā, nekā Vācijā. Baltkrievijā cilvēkiem neviens neuzspiež nēsāt maskas un turēties vienam no otra pa gabalu. Vācijas valdība savus cilvēkus uzskata par lopiem un liek staigāt maskās. Labi zinot, ka vasarā nekādi coronas veida vīrusi nav.
Edgars Ozolins
28. jūnijā 19:04
A nevarētu publicēt cik no vēža nomiruši šitā korona laikā.
māris orniņš
28. jūnijā 19:54
Katru dienu Latvijā mirst apmēram 50 cilvēku. Pasaulē apmērām 180000.
māris orniņš
28. jūnijā 20:12
Varbūt kāds nesaprata,tas ir kopējais skaitlis no visām kaitēm.
Inga Černika-Zariņa
29. jūnijā 02:11
Nu, vai nepietiek vienreiz žvadināt par to covidu? Paskat, cik pa Jāņiem daudz avārijās bojā gājušo, noslīkušo. Cik daudzi cilvēki ar dažādām hroniskām kaitēm vairākus mēnešus netika pie daktera šitās visas ažiotāžas dēļ? Nu jau sāk biedēt, ka rudenī sāksies atkal viss no sākuma. Kam tas ir izdevīgi, kurš uz to pelna, interesanti būtu zināt?
Ēriks Putāns
29. jūnijā 08:56
Jā! 👹 Galvenais jautājums : KAM TAS IR IZDEVĪGI? 👹 👹 👹 😜 😁 😂 👍
Jānis
29. jūnijā 09:08
Nolasījušies covidioti, kas gaudo, ka veikali ciet. Šīs te trīspirkstu pierītes ar pamatskolas izglītību ievazā vīrusu no ārzemēm. Slikti ir tas, ka šos kretīnus laiž atpakaļ valstī, vajadzētu atstāt turpat, lai nosprāgst no covida...
Futs Bols
29. jūnijā 09:22
Vecais, kurā valstī regulāri aiztur un arestē apozīcijas līderus - Latvijā vai Baltkrievijā? Kurā valstī nav vārda un pulcēšanās brīvības - Latvijā vai Baltkrievijā? Tu vispār saproti vārda "diktatūra" nozīmi? Neko tu nesaproti, kremļa trolli.
Andris Briedis
29. jūnijā 09:59
-> Inga Černika-Zariņa. Kā redzams - nepietiek. Jo tādi kā tu reālo faktu priekšā tā mīz** ka vienmēr tos aizstāj ar dažādām fantāzijām lai tik nebūtu jāsatiekas ar realitāti. Sveiciens > 1000 gadu tumsonībai. Tieši tāpēc lai valsts ietvaros cilvēki varētu doties pie dakteriem, uz darbu, tuviniekiem utt, ir jāslēdz robežas ar tādām valstīm kur šī hui*** ir tik izplatīta. Kaut gan vajadzētu visu šo palaist bezkontrolētā brīvsolī, vismaz daļa no bezsmadzeņu aitām (sociālās tendences, aitas pa priekšu) un auniem (auni kaut kur aizmugurē) nosprāgtu.
Andris Briedis
29. jūnijā 10:04
-> Ēriks Putāns. Kam ir izdevīgi muļķot cilvēkus ka viss šis ir muļķības. Nevienam. Cilvēki ir muļķi un muļķības izplata bez jebkādas izdevības. Tiem kas tur stāsta par izdevībām kaut 10 sekundes padomājiet. Kaut ko pirkt var tikai ja ir nauda. Ja naudas nav - skuju taka. Piem. lai to pašu farmācijas kompāniju produkciju pirktu 10 x vairāk, ir arī jābūt naudai 10x vairāk. Bet ja ir stopbremze, kur lai ņem to naudu 10x vairāk? Īss uzrāviens par dažiem procetiem bija uz "masku" rēķina, bet pēctam kritums. Tur, augšā, pie kloķiem id**ti ilgi nesēž. Un tie kas sēž saprot ka ekonomikai ir jāstrādā lai nauda nāktu. Viss!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi