Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Vecais
12. jūnijā 15:11
Kas viņiem liek tās maskas valkāt? Paši paliek par muļķiem un bojā savu veselību. Es piemēram ilgāk par 5 minūtēm tādā maskā nevaru, jo pietrūkst skābeklis.
Vecais
12. jūnijā 15:40
Kāpēc masku ražotājs uz iepakojuma ir norādījis, ka maska nepasargā no vīrusiem? Dakteri saka to pašu. Tad, kam tās maskas nēsāt?
Elisa Elisija
12. jūnijā 15:44
Rīgas transportā varbūt vēl tā, bet starppilsētu autobusos, kur visas lūkas ciet un tāpat ir bezgaiss, maskā reāli noģībt var. Seja sviedros, spēj tik slaucīt. Nu i nahren.
Sergejs Sergio Kalinovskis
12. jūnijā 16:13
Kads ir pamatojums kapec janesa maska???
Sarma Saliņa
12. jūnijā 16:20
Neviens nevar cilvēkus piespiest nēsāt masku karstā laikā! Gribu redzēt Viņķeli, Dumpi un Perevozčikovu maskās, lai rāda piemēru, un nēsā paši šajā karstajā laikā ikdienā!
Inga Griģe
12. jūnijā 16:57
Jau vairākas dienas pēc pl. 16. Baudu šo murgu pārpildītā 11T autobusā. Virzienā uz Centru. Ļoti vēlētos paņemt līdzi šajā braucienā, šos pamuļķus no valdības un Rīgas satiksmes. Un es domāju, ka šādu maršrutu ir daudz. Domāju, ka pietiktu ar vienu šādu izbraucienu. Vienkārši reāli var just, ka ne Viņķele ne arī citi spriedelētāji sabiedrisko transportu vispār neizmanto
Inta Gintere
12. jūnijā 17:26
Par iedzīvotājiem vienkārši ņirgājas! Liepājā nav vairāk par 5 slimniekiem, bet visai pilsētai transportā jābrauc ar sejas maskām!!! To pašu var teikt par visu Latviju. Cilvēki, domājiet kas notiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Guntis Skerbergs
12. jūnijā 17:30
Lai vasara nebutu gruti elpot caur masku, butu velams lai pratins atgritzas majas.
Guntis Skerbergs
12. jūnijā 17:33
Sados apmeros laikam gan pasaule stulbumu piedzivo pirmo reizi
Sandris Ozols
12. jūnijā 18:02
Nu ne tikai Jums latvieši šī problēma... Vāciešus it kā visu laiku uzskatīju par saprātīgiem cilvēkiem, bet diemžēl pēdējā laikā esmu sapratis, ka maldījos... Arī šeit, Vācijā ir obligāti it kā jānēsā sejas maska gan veikalos, gan metro, plus tam visam vēl, ieejot veikalā, obligāti vajadzīgi iepirkumu ratiņi...nav svarīgi-ko pērc, galvenais,ka tiek ievērota šī 2m distance... tas viss būtu ok,bet... gandrīz nevienai no supermārketu pārdevējām nav maskas,lai gan dienā caur kasi iziet tūkstošiem cilvēku...uz jautājumu-kur ir jūsu maska- tiek saņemta augstprātīga atbilde- es neesmu slima(s)....nu ok....ne tak ne... arī masku uzlieku vnk lai būtu, aizsegt muti un degunu pat nedomāju... un tā dara katrs normāls vācietis.... Metro arī daudzi brauc bez maskām, jo šajā karstumā,kad gaisa temperatūra sasniedz gandrīz 30 grādus, to neviens normāls cilvēks nevar izturēt.. Vakar bija gadījums- kontrolieri metro aizturēja sirmu kungu,ap gadiem 70, redzams, ka cilvēkam ir poblēmas ar sirdi un elpošanu,maskas viņam protams nebija, ko viņš arī paskaidroja, un uz jautājumu-kad tad ir svarīgāks-cilvēka veselība jeb kkāds debīls likums-kontrolieris atbildēja- tu darīsi to ko tev liek, un nevienam tava veselība neinteresē...... Tāālāk secinājumus izdariet paši....
Vadims Lemtjugovs
12. jūnijā 18:40
Ir jau pierasys ka mūsu apmaksātie taitas apzadzēji valdības krēslos pieņem nepopulārus un pret cilvēkiem vērstus likumus,bet tas ka pasi cilvēki parakstās uz so visu ir nesaprotami.Vispirms tvisi tie stulbie sēdi mājās,karantīnas utt..tagad maskas..Nu neizmantojiet ja vien ir kaut mazākā iespēja sabiedrisko transportu-ignorējiet.Tagad sākas vasara,jaunāki cilvēki var meklēt alternatīvus veidus pārvietoties-velo,kājām..Palūdziet kaimiņu lai paķer pa ceļam,bet neļaujiet par sevi nirgāties!Pārpildītā autobusā VISI bez maskām un ko tas kontrolieris izdarīs 30-40 cilvēkiem??NEKO!
Andris Doveiks
12. jūnijā 21:50
Visam šai pasaulē ir robežas, tikai ne stulbumam. Bet ir šim rakstam arī sava pozitīvā nozīme - Geitsa pārstāvētā depopulācijas ideja tiks realizēta pēc intelektuālā darvinisma principa. Labi baroti stulbeņi apsprāgs vispirms.
Dzintars Lielais
12. jūnijā 22:23
ASV taču vīruss esot izzudis! Neviens maskas nenēsā!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi