Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
9. aprīlī 14:48
Nepiekrītu, neko nedrīkst atcelt, jo mēs esam tikai krīzes sākuma posmā. Arī bērni var inficēties un inficēt savus vecākus un vecvecākus. Bērniem nevar nodrošināt pietiekamu distanci ne ģērbtuvēs, ne tualetēs, ne baseinos. Ne arī sacensībās, skrienot un veicot apdzīšanu vai spēlējot futbolu.
Svētais Naivums
9. aprīlī 15:28
Par Apini nebrīnos, šis neārsts ne to vien ir spējīgs izdomāt, bet par Ērgli esmu nopietni pārsteigts. Vēl kādu nedēļu iepriekš Ērglis TV teica, ko pilnīgi pretēju. Lai gan arī Ērglis ir labi zināms, kā visādu priekšvēlēšanu kampaņu kaislīgs aktīvists.
Kurmis Kurmis
9. aprīlī 15:52
Njā ,par Ērgli arī esmu pārsteigts!Vēl vakar TV rādīja reklāmu,kur vesels bars ārstu ar Ērgli priekšgalā reklamē "Paliec mājās"!!!Laikam bizness apstājies...
kss2
9. aprīlī 16:25
Liekas ka Apinim ir uzmanības trūkums! Absolūti visi viņa izteicieni saistībā ar šo vīrusu ir tāāāds fufels,katru reizi ko citu šļupst.UN KAM VARĒTU INTRESĒT NEdaktera MURGI????
Edmunds Kance
9. aprīlī 16:51
Sportot VAR vienatnē vai divatā! Lai sportotu, nav obligāti jāsacenšas! Turklāt, "Magnēts" un "Stirnu buks" - tas ir bizness. No turienes laikam Apinim sponsori... Tad jau Apinis var rosināt tomēr neatcelt Rīgas maratonu (jeb kā tur tas Rimi to svešvalodiski saukā par RIMI RIGA MARATHON) - lai notiek lielā COVID ballīte - bet tad gan, manuprāt, sekos ballīte kapu svētkos.
liga
9. aprīlī 17:13
Kāds prieks, ka cilvēki saprot, kas ir kas! Diemžēl abi ārsti runā muļķības un maldina publiku, par to gan vajadzētu kaunēties. Kādi pētījumi?! Cilvēki distancējas. Bērni var braukt uz laukiem un skriet, cik grib. Mūsu valstī tā nu gan nav problēma. Liekas, abi ērgļi dzīvo citā realitātē. Latvijā pasākumi ir salīdzinoši brīvi, Beļģijā dzīvojošie tautiešI mūs Apskauž.
UldisLatvia1966
9. aprīlī 17:21
Un tajā pašā laikā ... Austrālija draud ar bargiem sodiem cilvēkiem, kas Lieldienās pametīs mājas. Nē nu mūsu vietējie ĒRGĻI taču ir gudrāki par visiem citiem ...
Geņa Koloradoss
9. aprīlī 18:31
divi talantīgi ģēniji izgudro velosipēdu otrreiz
juju
9. aprīlī 19:42
viņus pašus vajag sodīt, jo salīduši kopā bez distancēšanās vispār. kur ir 2m?
Agnese Ūdrēna
11. aprīlī 15:03
Ja mēs šogad tik rūpīgi esam PAR karantīnu vīrusa dēļ, tad, uzskatu, ka būtu tikai godīdi šādu karantīnu ieviest katru gadu aiz cieņas pret riska grupas pacientiem. Katru gadu vīrusu infekciju un gripas dēļ mirst daudzi cilvēki. Jāizvelk statistika par gadiem un, ja šogad izrādīsies, ka Latvijā vīrusu infekciju dēļ mirušo cilvēku skaits ir ievērojami mazāks nekā citos gados, tad tas ir rādītājs, ka karantīnas metode turpmāk jāturpina katru gadu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi