Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Haks Piterss
4. aprīlī 13:38
Ko nu , Viņķel ? Par katru mirušo tev būs smagi jāatbild tā Kunga priekšā ! Slepkava ...... ''es esmu gatava ! '' es esmu nogatavojusies .....
juju
4. aprīlī 13:41
cerams,ka pārējie patversmes iemītnieki būs mācījušies,kas tas nav joks vai teātris.
Anita Lauva
4. aprīlī 14:11
Ja šiem mirušajiem ir bijušas citas hroniskas slimības, kas ir patiesie nāves cēloņi, kāpēc to vajag pierakstīt vīrusam un bojāt statistiku ..
Biruta Kopmane
4. aprīlī 14:19
domaju ka zila krusta tik viss vel priekša , nu nebija tas prata darbs sadzit viņus telti, zinot viņu paradumus, smeķe vienu cigareti uz trim visi dzer no pudeles kakliņa utt teltim vajag elektribu , udeni, tualetes utt ceru ka nepiedzivosim tadus laikus kad zila krusta klienti bus aizņemuši visus elpošanas aparatus slimnicas ??!! divaina butu ziņa glabjot zila krusta klientu gaja boja 3 dakteri 7 medmasas , virtuves stradnieki utt??
Ēriks Kirilovs
4. aprīlī 15:33
Vai par nepatiesu ziņu izplatīšanu nav krimānālatbildība?Tieši par šo informācijas portālu
Futs Bols
4. aprīlī 16:12
Jā, Ērik, Andris Bērziņš noteikti būtu pelnījis saukšanu pie kriminālatbildības par melošanu, jo ASV slimnīcas nav tukšas. Pandēmijas uzliesmojuma centros (Ņujorkā un citur) tās ir pārpildītas.
Kurmis Kurmis
4. aprīlī 16:32
Berjozkin,beidz nu muldēt!ASV visas slimnīcas pārpildītas,šeit pat raksts bija,ka pie slimnīcām novietotas refrižeratormašīnas,jo morgi pārpildīti!Arī bagātajā ASV trūkst maskas un plaušu ventil.iekārtas! Tādiem kā tu vajadzētu uzlikt maksimālo sodu par viltus ziņu,melu un baumu izplatīšanu!
Jānis Langušs
4. aprīlī 16:39
Vai tad no kovida vispār pasaulē kāds ir nomiris?Cik var spriest no tekstiem,tad visi mirušie bijuši ar hroniskām kaitēm,kuras nav kovids,plaušu karsoņiem,kurš arī nav kovids.Pēc Latvijas mediju izteikumiem par mirušiem pie mums jāsecina,ka pasaulē no tā vīrusa neviens nav aizgājis.Vai arī šeit ir derdzīgs mēģinājums no valdības puses,muļķu priekšā spodrināt savas darbības statistiku?
Jānis Langušs
4. aprīlī 16:44
Andri Bērziņ!Nesaki hop.Nekas vēl nav beidzies,un visdrīzāk pat sācies.Tā ka salīdzinājums ar gripas postu,ir tikpat nejēdzīgs cik dumš.
Futs Bols
4. aprīlī 17:46
Tāpēc, Andri Bērziņ, ka šis vīruss ir jauns un vēl nav izpētīts, un pret to nav vakcīnas. Nav arī zināms, cik lielu postu tas var nodarīt, bet citu valstu bēdīgā pieredze rāda, ka bez stingru karantīnas pasākumu ievērošanas nomirst vairāki simti un pat tūkstoši. Kad būs izgudrota vakcīna un visi vakcinējušies, tikai tad varēs teikt, ka šis vīruss ir uzvarēts.
Tetovē Jelgava Siga Walter
4. aprīlī 18:16
Interesanti cik maksā vakcīna pret nomiršanu badā un prātā sajukšanu?
Dzintars Lielais
4. aprīlī 18:20
Futs Bols: vietējais" experts" atkal pateica priekšā infektologiem ko darīt,nebūtu dumā futbola ar saviem murgainajiem tekstiem ,infektologi nezinātu ko darīt. Slava futbolam,nācijas prātam,godam un sirdsapziņai! Urrā biedri!
Futs Bols
4. aprīlī 18:22
TJSW, tādas vakcīnas nav un arī nevajag, tikai kustini savas smadzenes un rokas.
Dzintars Lielais
4. aprīlī 19:05
Filipīnu prezidents Duerte ,pieņēmis likumu ,ar kuru atļauj policijai atklāt uguni pa katantīnas pārkāpējiem...
Dzintars Lielais
4. aprīlī 19:13
Bruklinas slimnīcā jau strādā ārsti no Krievijas,glābj amurikāņus!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi