Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Beatrise Rozenberga
3. aprīlī 09:23
interesanti .. redzot citu valstu pieredzi un esot tik daudz info... joprojām uzskatīt , ka nav nekas traks un nevajag ierobežojumus ir absolūti dumi. tiem zviedriem būs beigas.
juju
3. aprīlī 10:18
ja to teiktu kāds parasts vīrusneticīgais, bet to saka epidemologs. pagaidīs,kad mirs kādi 1000 ik dienas ?
Sanita Arāja
3. aprīlī 10:25
Dzīvoju Zviedrijā, Stokholmā! Jau vakar tika ziņots ka ir 5500 inficējušies un 282 miruši.
Emma Pupa
3. aprīlī 11:01
Dzīvoju Stokholmā un pilnībā atbalstu valdības nostāju. Cilvēki, kas jūtas neveseli paliek mājās, arī par veciem cilvēkiem tiek domāts. Viņiem piegādā pārtiku uz mājām. Esmu pārliecināta, ka šis vīruss jau ir visiem mums, tikai lielākā daļa to izslimo kā saaukstēšanos vieglā formā. Katrā valstī vīruss darbojas savādāk, der arī paskatīties kāds ir iedzīvotāju skaits Spānijā vai Itālijā vai Dānijā. Tad nebūs jautājumu kāpēc ir tādas atšķirības mirušo skaita ziņā.
Andris Briedis
3. aprīlī 11:07
Zviedriem arī var neiestāties pandēmija, jo viņi uzvedībā ir tuvāk japāņiem nekā vidēji statistikajam "eiropietim". Jāmazgā rokas - mazgā, jāievēro distance - ievēro, nedrīkst taisīt pūli - netaisa. Piedevām sociālā nodrošināšana arī ir citā līmenī, ja ir jāpaliek mājās karantīnas vai kāda cita iemesla dēļ. Ne pie mums, ne itālijā, ne spānijā, pat ne vācijā vai asv tas nestrādātu.
Lilje Tento
3. aprīlī 11:59
pat virusologs tikai hmm mmm mmm… neko īsti nezin un loģisko domāšanu nelieto. Zviedrijā restorāni, kafe pilni bez nekādas distances. Zviedri izlēma domāt tikai par naudu - ekonomiku un uzspļāva cilvēku veselībai. Un tas murgs, ka pazaudēs cilvēkus med. sektorā, ko viņš saka, ir galīgi stulbs, jo nevienā valstī nav tā, ka slēdz visus darbus. Tieši med. sektors ir tas, kas visu laiku strādā. Viņi gan var tur darbiniekus pazaudēt, kad sāksies īsta epidēmija un tas būs tikai flegamtiskās domāšanas rezultāts.
Ainars Vīndedzis
3. aprīlī 12:02
Lai dara ,kā grib,bet šāda 'dejošana" var vēlāk atspēlēties.Esat veseli!
Liga Grauga
3. aprīlī 12:18
Peec Lieldienaam vajadzeetu viirusam atkaapties.
EjTakTu
3. aprīlī 13:27
Tāpēc, ka gavēnis beidzas?
Futs Bols
3. aprīlī 13:35
"Mēs esam sagatavojušies ieviest izmaiņas, ja tādas tiešām būs nepieciešamas. Mēs to darīsim, ja strauji pieaugs saslimstība ar Covid-19, vai ja mēs redzēsim, ka kādas citas valsts ieviestie noteikumi strādā tik labi, ka tie derētu arī Zviedrijai." / Tad lai paskatās uz Latviju. Ja zviedriem ir 5500 inficētie un 282 mirušie pie iedzīvotāju skaita ap 10 miljoni, tad Latvijā, ja mēs rīkotos līdzīgi kā zviedri, vajadzētu būt apmēram 5x mazāk (attiecinot pret mūsu iedzīvotāju skaitu): 1100 inficētajiem un 56 mirušajiem. Bet mums ir 493 inficētie un tikai 1 mirušais. Secinājums ir acīmredzams - mēs rīkojamies pareizāk, un zviedri lai ņem no mums piemēru.
Agris Svarcs
3. aprīlī 15:30
varbūt tāpēc,ka viņu valdībā ir Cilvēki,kuri saprot ,ko dara!!!
Edzus Zvejnieks
3. aprīlī 16:28
Reizinām Zviedrijas datus ar 6,5, tik reizes ir vairāk iedzīvotāju Lielbroitānijā, reģistrēto slimnieku skaits apmēram vienāds, bet mirušo apmēram 2 reizes mazāk.Ta kā nekas tur īpaši labāk nav.
Māris Silinieks
3. aprīlī 16:30
Zviedrijas statistika izskatās ļoti bēdīgi - drīz medicīnas aprūpe "aizrīsies". https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR193cq7_hukaeKxBO-WtXNWyFRdX0-YKgCwM1X9igs1k-qebJQg0rfzhX0#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
Lilje Tento
3. aprīlī 16:57
Zviedrijā jau ir 333 mirušais un 6078 inficēto.
Jānis Briedis
3. aprīlī 18:15
Manu prāt Zviedrija dara pareizi un ne biedē sabiedrību,bet mēģina ar to sadzīvot kamēr radīsies iespēja viņu vīrusu apkarot liekot cilvēkiem sēdet mājās vīrus tāpat ne kur ne pazudīs un noteikti viņiem ir sava sistēma,kā viņu apkarot un mums nav ne kādas tiesības kādu citu valsti apšaubīt to varu viņu rīcības plānus kā visi ar to tiek galā.Paskatamies sākumā uz mūsiem pašiem mērkaķojamies līdzi un vēl liekot lielas naudas sodus par neko Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi