Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Biruta Kopmane
29. martā 21:25
1 Rīgas satiksme noņemat liekos kreslus vispār nost, 2 sledzat centraltirgu. 3 celtniecibas veikaliem utt sodus, šodien interneta informacija cenu kluba veikala majas lapa pardošana 5 veida resperatori,, bet reali veikala to nav,, vai šadi drikst pievilinat pircejus šajā laikā veikals!!??
Biruta Kopmane
29. martā 21:32
divaini , divaini valsts pasuta 10 000 maskas arstiem , apsaubamas kvalitates, pagatavot kautkadai firmai , par 25 eiro gab!!? skatu šodien veikala tadas sertificetas 22 eiro gab brivi tirgojas??
Ineta Vitols
29. martā 22:10
Neko te vairs nevar pārtraukt.Valdība pieļāva ka visi kas gribēja dzinās uz Latviju.Vaidzēja nodrošināt,lai visi atlidojušie sēž mājās.Izskatās ka vsldība grib lai vairāk cilvēku apmirst.Viņiem nospļauties uz mums.Ko nu te vairs lieki spriedelēt.Neko mēs parastie cilvēciņi nevar izdarīt,kā vien iekomentēt.
Laima Zurgina
29. martā 22:30
Dīvainā kārtā pareizie lēmumi, ko pieņem valdība , netiek realizēti dzīvē. Svarīgs uzdevums būtu mobilizēt pašvaldības policiju, varbūt arī Zemessardzi, lai nodrošinātu lēmumu izpildi. Atbilstoši ārkārtas stāvoklim rīcībai jābūt daudz noteiktākai un stingrākai. Diemžēl vēl ir sabiedrības grupas, kas neizprot stāvokļa nopietnību.Kļūdas un ļengana rīcība var novest pie tā, ka nespēsim kontrolēt situāciju.Pagaidām situācija Latvijā vēl ir samērā laba-bez upuriem.
Sēņu Vecis
29. martā 23:18
Ineta Vitols *** V a i d z ē j a nodrošināt ====================================================== V a j a d z ē j a, nevis " v a i d z ē j a " . Ūžas.
Sēņu Vecis
29. martā 23:19
Vitol, komatus saliec, sasodīts. Ūžas.
Sēņu Vecis
29. martā 23:55
Biedri kss2, nekropļo valodu un saliec komatus , johaidī.
Alexandra Stankev
30. martā 07:35
Kāpēc profesionālis runā kā nobijies cālis ?? Mums melo, cilvēki ielïda pārāk pilnā sabiedriskajā transportā. Paklau kundze mēs te vieni zinām, ka cilvēki melo Un to jau no sākma visi zināja, arī to kad samaZinās sabiedrikā transporta skaitu....Tu ko baidies būt atlaista no darba,Ja pateiktu mēs redzējām kā ne deputāti, ne citi pilsoni nerunā taisnību, pārkāpj mūsu tiesības uz veselību,Rīgas satiksme samazināja sabiedriskā transporta skaitu...Mēs profesionāli zinājām, ka tā sāksies nekontrojējana epidēmija Un mēs lūdzām valdība veikt - obligāto karantīnu iebraukušajiem, maksimāli palielunāt sabiedrisko transportu rīta un vakara stundās strādājošiem, taču kas mums tur ministrijā tas galvenais par epidēmijām - pat gripu savā dzīvē nevienam nav ārstējis Valdība Un tās "profesionāli" visu ignorēja, viniem par Jums un mums nosplauties .viniem svarīga tautsaimniecība ir azartspēlu nozare ,vini strādā tur ,kur naudu var sanemt, Jūs ..tak prasat têrêt Kas notiek ,kas Tas par rakstu??? Vai tiešām ir kas vēl ko mēs nezinām ,kāpēc profesionāliem jārunā, kā bērnudārzniekiem ar punkiem , Ja Nu audzinātājs ieliek kaktā. Ko mēs vēl nezinām????

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi