Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Numi Dante
28. martā 10:49
Labrīt šai izcili skaistajā rītā!Tikai trīs norit smagi no visiem inficētiem,comon,citur noliek raketi pēc raketes,bet mums visa šī rezumē tikai trijiem izteikti slikti!Viela pārdomām pretstatot,ka teju viss aizklapēts.
Skaistslaiks
28. martā 11:11
Numi Dante: pēc tava komentāra spriežot, kas tad tas ir 3, darām kā Angļi, Amerikāņi vai tie paši Itāļi, ļaujam cilvēkiem izpausties, jo, kas tad ir 3 smagi stāvokļi, viss tik sākas pie 1000 mirušajiem??? Diemžēl viņi saprata par vēlu ,ka karantīna bija vajadzīga daudz ātrāk. Ir vēl daudzi, kas neizprot, ka šī piesardzība pilnībā nepasargās no saslimšanas, smagiem gadījumiem vai mirušajiem, bet tas dos lēnāku slimības izplatīšanos, lai ārsti var pēc iespējas vairākiem palīdzēt, jo tajā brīdī, kad slimnīcā nonāk simts un tūkstotis, tad jau ārsti sāk izskatīt kuram palīdzēs un kuram vnk ļaus nomirt. Tad arī viss aiziet pašplūsmā, kad viss sāk iet tūkstošos, tad kaut ko kontrolēt ir grūti. Tāpēc es ceru, ka valdība pieņems vēl bargākus mērus, lai tā līkne apstājās pie 20 diennaktī, un tad var cerēt ,ka varbūt karantīnā būsim tikai 1-2 mēnešus.
Numi Dante
28. martā 11:19
Esmu godīgi sakot šokēta,laikam tomēr sava daļa naivuma aizvien ir,biju iedomājusies ka reāli ir cilvēki kas cīnās starp esamību un mūžību un tādi ir padaudz.Katru dienu cītīgi te lika skaitli pie skaitļa(statistika),reāli gandrīz visi ārstējas mājās,kā nav kauna satraukt sabiedrību.ps:Es gan turējos pretī masu psihozei,bet vienu wc rulli klāt piepirku🥴
juju
28. martā 11:22
Bet Latvijā ir tikai 1 izveseļojies. Tad pārējiem viegli notiek tā slimība?, kas joprojām slimo?
Elisa Meijere
28. martā 11:56
viss pareizi, ierobežojumi ir vajadzīgi, Latvijai ir mazs inficēto skaits salīdzinoši ar citām valstīm, un pasākumi tiešām ir efektīgi. Jautājums ir, cik ilgi? cik ilgi katrs izturēs sēdēt izolācijā, kad līdzekļi sarūk, bet klāt nenāk, citi zaudē darbu. Jāņem vērā, ka krīze skārusi visu Eu un aizbraukt citur pastrādāt arī būs grūti. Tagad valsts kase būs iztukšojusies, iespējams pabalsti nākotnē samazināsies, algas neaugs utt. Cik ilgi valsts ekonomiski to pavilks? No otras puses, ja aizies viss pašplūsmā tāpat nebūs, kas strādā un med. sektors pārslogosies. Agri vai vēlu, bet būs jāatsāk ierastais režims, un tad maisam gals būs vaļā. Tas mums vēl priekšā. vīruss pats no sevis neizbeigsies, vismaz pusei tas būs jāpārslimo, ja vien neatklās vakcīnu.
Marcis Dzelme
28. martā 12:18
Latvija jau vismaz 120 cilveku jau ir pilnigi vesali no Covid 19.
Modris Adijāns
28. martā 12:24
"Šis nāvīgais vīruss.."tā viņu piemin masu mēdijos.Tagad skaitļi 300 tas ir oficiāli apstiprinātaie un tikai 3 smagi,bet no gripas ar mirst katru gadu .Man pat paziņa paris gadu atpakaļ knapi izķepurojās no gripas sarežģījumiem.Par to nāvīgumu man šķiet nedaudz ir sasprausti batoni.
Modris Adijāns
28. martā 12:48
Vēlētos redzēt statistiku cik šogad ir miruši no gripas,kāpēc tā statistika tagad tiek slēpta?
Dzintars Lielais
28. martā 13:14
Marcis Dzelme; nemelo odukalna bomzi,izveseļojies pilnīgi ir tikai viens.
Svētais Naivums
28. martā 13:20
> Dzintars Lielais Šodien 13:14Joprojām savās nepieskaitāmajās cietumnieka smadzenēs, neko jēdzīgu nespēj izdomāt un tāpēc turpini drukāt, pamatskolnieka līmeņa "asprātības". Apbēdināšu, pamatskolnieki mūsdienās ir gudrāki par padomijas laikos sēdējušiem kremliniem. Ej ārstējies Ogres "strādniek".
Marcis Dzelme
28. martā 14:06
Tev Dzitars Lielais ir vieta Tvaika iela 2 pez interneta piesleguma,
Futs Bols
28. martā 15:16
Tur viņš varētu sevi lepni dēvēt par Pēteri Lielo :)
1934
28. martā 16:27
Labākās pretvīrusu zāles ir izlasīt lpsr medicīnas enciklopēdiju☢️
Elīna Viena
28. martā 16:36
Kāpēc nav vecums nirādīts šiem 3 smagajiem?
Inga Trukšāne
28. martā 17:13
Kāpēc jūs domājat, ka tikai 300 inficēto? Visiem jau netaisa to testu! Ja tev konstatēts vīrus,jo analīzes pozitīvas, tad taviem mājiniekiem( piemēram, 5 cilvēkiem) ir karantīna. Bet statistikai reģistrēts ir tikai 1 nevis 6. Pārējiem testu nemaz neveic, tikai liek sevi vērot un, ja parādās simptomi, zvanīt ĢĀ, kurš nozīmēs ārstēšanos. Bet oficiāli statistikā viņus nereģistrēs,jo analīzes neveiks.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi