Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Asais Pipars
25. martā 07:01
Paldies debilajai valdībai ar ņergu kariņu priekšgalā, ka saveda pilnu muļķu zemi ar vīrusainajiem tēvzemes mīlētājiem.... un tagad, tie skrandas "paklausīgi sēž" mājās un aplipina šeit dzīvojošos....
p.s.
25. martā 07:52
Tā arī neviens nav izskaidrojis,kāda vajadzība bija ik histēriskai rīcībai ar ārzemēs dzīvojošo ievešanu.Ne te darbs,ne medicīna ko viņus te ārstēt ,ja saslimtu.Varbūt pat ārzemēs med.pak.būtu labāki.Un diez vai viņiem te vairs ir mitekļi ,kur palikt.Kā atvērsies robežas,tā sarančā bars būs prom.Un nopelnījušas būs avio komp.Nestrādās te par min.algām.
MikeKoglin
25. martā 08:23
Nevajadzēja laist iekšā nevienu..lai paliek tur,kur viņiem bija labi...savilkās mudaki un tagad psc visiem,gnīdas
Stalkers Stalkers
25. martā 09:28
Cerams, ka kroņa sērgas ievazāšana nebūs tik masveida kā Ulmaņa ievazātā sarkanā sērga, kura plosās vēl joprojām. :)
Ingrīda Kalviņa
25. martā 09:28
Nu žēl, ka valdība saveda uz šejieni visus tos, kas tagad apdāvina te palikušos ar savu vīrusu. Un vedīs vēl, jo repatriācijas reisi turpinās ielidot. Tie, kas atbrauca, jaunie un spēcīgākie, dosies prom, kad robežas atkal būs vaļā, bet mēs turpināsim"baudīt" viņu atvestās "dāvanas" . Jo neviens negarantē, ka kāds te aplipinātais izslimos uzreiz un nekļūs par vīrusa nēsātāju, kurš aktivizēsies kaut kad pēc laika.
Futs Bols
25. martā 10:36
Izlasiet tepat blakus rakstā: Savukārt to iedzīvotāju vidū, kuri nesen atgriezušies Latvijā ar repatriācijas braucienu palīdzību nav novērojams liels pozitīvo Covid-19 skaits. Es tos komentētājus, kuri negrib ļaut latviešiem atgriezties mājās, uzskatu par sūdabrāļiem.
Futs Bols
25. martā 10:48
Jo viņi domā tikai par sevi un neies palīgā, ja citam būs notikusi nelaime. Es vēl saprotu, ja emocionāli izsakās sievietes, bet, ja histērijā krīt vīrieši, tad to es nesaprotu. Kas tie par vīriešiem, lupatas.
Oliniete
25. martā 11:40
Klau, jūs esat tādi šurpierīgi vai tīšām muldat? Mājās brauc tie, kas bija izbraukuši no valsts tikai uz laiku - ekskursanti, atpūtnieki, jaunieši, kas devušies uz sporta nometnēm, apmaiņas skolēni un studenti, vieslektori, mākslinieki... Viņu mājas ir Latvijā. Kur palikt skolēnam, kuram pasaka, ka viņa programma slēgta? Kaut kur plašajā pasaulē? Vecāki te jūk prātā un izmisīgi gaida savus bērnus atpakaļ. Kur palikt cilvēkam, kurš mēnesi bijis atvaļinājumā, piemēram, Dienvidamerikā, bet tagad jāatgriežas pie darba Latvijā?
Beerdrinkers Von Kowelenz
25. martā 11:59
Ha, es ar 27. martā, ar airBaltic reisu, no Frankfurtes atgriežos Rīgā! Nē nē, man nav koronavīrusa infekcijas, vienkārša saaukstēšanās, klepus, iesnas, bišķin temperatūra, bet viss normāli. Nebūs karantīnā jāsēž! Nav man jēgas Vācijā palikt, labāk mājās, Rīgā. Vācija manu bezdarba pabalstu uz kartes pārskaita, karte Latvijā der, nav problēmu. Piektdienas vakarā jau būšu mājās!!!
Asais Pipars
25. martā 12:24
Futs Bols, tu esi urīngalva... Slimniek, ko tu vari visu laiku murgot, par to latviešu atgriešanos????? Kāda jēga, no tiem lupatlašiem, tagad ir te????? N E K Ā D A.... Tikai sērgu atveda. Tas par tiem idiņiem,l kuri vēl marta sākumā, devās savos atpūtas braucienos, dauņi gatavie. Pasaulē jau sāka izplatīties sērga, bet ir vesela kaudze ar dauņiem, kuri vienalga lidoja uz itāliju, austriju, vāciju un franciju. Kas tiem dauņiem lika turpo lidot???? Toties tagad, tie idioti, puse vazājas pa pilsētām un aplipina normālos cilvēkus. Un kad tas viss pierims, būs atkal pilna lidosta ar sēņu lasītājiem un kāpostvācējiem un visi atkal lidos prom.....
Beerdrinkers Von Kowelenz
25. martā 12:40
Asais Pipar, tu uzskati, ka normāls esi??? Kaķam aš jāsmejas!
Beerdrinkers Von Kowelenz
25. martā 12:45
Prieks par Latvijas valdības rīcību, par to, ka atrada iespēju savus pilsoņus nogādāt mājās! Nepameta cilvēkus nelaimē. Malači!
Beerdrinkers Von Kowelenz
25. martā 15:11
Tiem gnīdām teikšu- ārzemēs pastāvīgi dzīvojošie latvieši, atpakaļ nebrauc. Viņiem nav vajadzīga palīdzība. Palīdzība atgriezties, ir nepieciešama tiem latviešiem, kuri ārvalstīs studēja, vai arī bija atvaļinājumā jeb komandējumā. Viņiem nav kur palikt, viņiem vajag palīdzēt tikt mājās! Interesanti, ja koglini, pēesi un pipari būtu ārzemēs uz ielas, viņi arī gribētu, lai Latvija viņiem nepalīdzētu? Nē! Viņi gaudotu diametrāli pretēji, gānītu valdību par to, ka viņus mājās neved! Sūda gnīdas, ne letiņi:(
Beerdrinkers Von Kowelenz
25. martā 15:26
Vecīt, es nesapratu jautājumu. Kāda atļauja? Tu domā Führerschein? Tas man ir. Bet Wiernsheim ir 250 km. no manis, baigais gabals. Jeb Viernheim? Kaut gan nav būtiskas atšķirības, tāds pats gabals vien būs.
Beerdrinkers Von Kowelenz
25. martā 21:56
Portāla admin, tu esi piderasts! Johans piders!!! Viss skaidrs?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi