Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Elisa Meijere
24. martā 14:39
Spānijā šobrīd ir ap +20, un tur iet vaļā pilnā sparā. Varbūt pie augstākas tem, kau tkas mainīsies. Tikko izlasīju, ka virusam ir vairāki paveidi, jeb vīrus strauji muttējas (Notiek mutācijas), tāpēc daudziem simptomi nav izteikti, tadējadi tas var aplipināt cilvēks var aplipināt daudzus pašam nezinot. Spēja inficēties paliek, bet simptomi neparādās. Islandes zinātnieki, uzskata ka mutējoties tas zaudē savu agresivitāti, paliekot mazāk kaitīgs
Elmārs Biele
24. martā 14:49
Re, kur nedaudz interesants fakts: https://www.facebook.com/elmars.biele/posts/10218589989393264
juju
24. martā 15:03
Gan jau tas vīruss iet bojā saulītē, bet viņš pagāns dzīvo iekšā cilvēkā. Tāpēc risks ir atrauties no cita cilvēka to vīrusu.Es vienkārši nesaskatu galu tai infekcijai, jo tagad vienmēr kāds būs slims. Cits vieglā formā un staigās apkārt, lipinādams citus. Vīruss var beigties tikai tad,kad 100% visi cilvēki ir veseli un neviens nekur nebraukā apkārt. Un iekšā valstī neviens nebrauc.
anda berzina
24. martā 15:54
Sākoties siltākam pavasara laikam, jaunajam "Covid-19" koronavīrusam vajadzētu pazust, pieļāva Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste Baiba Rozentāle.
Sandra Fon Libau
24. martā 16:14
Būs laikam pirts jākurina un jāiet karsēties katru vakaru. Palīdzēs? Kas to lai zin...
Svētais Naivums
24. martā 16:27
> Sandra Fon Libau Šodien 16:14 Nepalīdzēs, pirts modernajām elpvadu infekcijām neder, var tikai sabeigt jau tā trauslo 21.gs fizisko ķermeni. Pārmērigs karstums saprātīgai būtnei vispār ir kaitīgs, aukstums ir daudz veselīgāks.
Modris Adijāns
24. martā 17:27
Pirmkārt vīrus nemutējas un nevajag muldēt to kas nav.Otrkārt viss jo radījis cilvēks nav noturīgs un iznīks.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi