Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Lietussargs
23. martā 10:34
Es ar bērnu dzīvojam divatā, nav ne jausmas, kādas maskas tur lietot, ja saslims māte, tas ir, es. Kā būs, tā būs,
Baiba Briede
23. martā 11:14
Jau virsraksts ir nepareizs.Nevajag programmēt cilvēkus,ka viņi noteikti saslims.Nevis kā sagatavoties slimošanai,bet gan kā izveseļoties,ja saslimst.
Dzintars Lielais
23. martā 11:28
Palasotvšito feļetonu nāk smiekli,izsvīst un iet dušā. Bļed Latvijā vēl ir cilvēki ,kuri dzīvo bez vannas,kādas dušas. Kapitālisti kaut ko saraksta ,paši īsti nezin ko.....
Svētais Naivums
23. martā 12:19
> Dzintars Lielais Šodien 11:28 Pats to savārstījumu, ko nodrukāji, spēj adekvāti izlasīt? Ej ārstējies no galvas covia -19. Tavējam jau pēdējā fāze.
Juris Millers
23. martā 13:08
Jūs piemirsāt groku . Šveikam groku pagatavot bija iemācījis plencis matrozis , piebilzdams , ka grokam jābūt tik stipram , ja iegāžoties Lamanša šaurumā , tam būtu tas jāpārpeld bez bēdu. Tas ir karstais dzēriens un svīšana neizbēgama, personīgi veiksmīgi esmu ārstējis gripu
janiss perkons
23. martā 15:01
tējkarote kurkumas, ingvers rīvēts, tējkarote kaijenas/čili malto piparu, puscitrons un medus. reizi stundā. sviedri garantēti nonstopā.
Cilvēks ar suni
23. martā 15:50
Ja var ticēt publicētam, tad te mazliet atšķirīgs viedoklis - gan par sejas maskām, gan par mājas karantīnu. Чжан Вэньхун работает главным врачом одной из инфекционных больниц в Шанхае и признан как видный специалист по коронавирусу COVID-19. Он утверждает, что ключевую роль в данном вопросе играет личная защита человека, правила очень просты, но эффективны. Это поддержание безопасной дистанции в людных местах, регулярное и правильное мытье рук и обязательное и правильное ношение защитной медицинской маски.«До сих пор не встречал кого-либо, кто, выполняя эти немудренные ритуалы, был бы заражен коронавирусом», - говорит Чжан Вэньхун. Врач отмечает, что следование им позволит почти стопроцентно защититься от инфекции. Врач также назвал места, которые наиболее опасны с точки зрения заражения коронавирусом. К ним он, прежде всего, относит семью - в такой обстановке наиболее высок риск передачи инфекции от одного человека другому.
Dzintars Lielais
23. martā 18:25
Svētais Naivums ibn pastala,vēl staigā,jebšu jau esi noracies bunkurā. Ko neatbrauci uz Ogri. Ogrē vīrusa nav. Jebšu jau ir noveicies to noķert....
Cilvēks ar suni
23. martā 19:40
Tie mīnusi manam komentāram 15:50 par Чжан Вэньхун ieteikumiem laikam salikti tāpēc, ka tie ir krievu valodā? Tad ja arī būsiet smagi slimi, Krievijā ražotas tabletes arī nelietosiet? Savādi cilvēki.
Futs Bols
23. martā 21:15
Cilvēk ar suni, paldies par informāciju, bet Latvijā ir izaugusi vesela paaudze, kas nezina krievu valodu, un viņiem tavs komentārs ir tikai nesaprotami ķeburi.
Beerdrinkers Von Kowelenz
23. martā 23:11
Jā, cilvēk ar suni, pareizi saprati- nevēlos lasīt krieviski, tamdēļ arī mans mīnuss. Es runāju arī krieviski, angliski un vāciski. Bet, ja latviešu ziņu portālā, būs koments angliski vai vāciski- automātiski mīnuss, komentāru nelasot. Tas pats ar krievu vaodu. Tā viš i.
Lietussargs
24. martā 07:00
Cilvēks ar suni raksta par to, ka kāds ārsts Šanhajā iesaka ievērot trīs lietas - ieturēt distanci, mazgāt rokas un nēsāt masku. Ārsts saka, ka nav redzējis cilvēku, kas būtu saslimis, ievērojot šīs trīs vienkāršās lietas. Tajā pašā laikā ārsts saka, ka vislielākais risks inficēties ir ģimenē. Respektīvi, kā es saprotu - ja kāds jau inficējies, tad ģimenē inficēsies tālāk. Un es līdz šim mēģināju pilsētā (ne Rīgā) pastaigāt pa mazajām ieliņām, lai dabūtu kustības un 10 000 soļu, bet laikam tā tomēr nav labi darīt, kaut cilvēku uz tām ieliņām praktiski nav.
Kataļikovs Vjačeslavs
24. martā 07:30
Omītes recepte, lai neslimotu: ķiploks, groks (šņabis ar karstu tēju, lauku pirts) salasītās augu tējas dabā, ko dod māte daba. ja neklausi, tad kārtīgs pēriens ar nātres buntīti pa pēcpusi.
Kataļikovs Vjačeslavs
24. martā 07:54
Ja jau ieteikuma ir paracetamols, tad COVID 19 ir A - tipa gripa? Paracetamols tiek lietots galvassāpju un citu vieglāku sāpju novēršanai, kā arī ir galvenā dažādu saliktu PRETGRIPAS un PRETSAAUKSTĒŠANĀS līdzekļu sastāvdaļa... A – tipa vīrus izraisa ļoti smagas saslimšanas, ka arī EPIDĒMIJAS UN PANDĒMIJAS. Ar šo tipa vīrusu var slimot ne tikai cilvēki, bet arī dzīvnieki un putni. . Sezona VAR SASLIMT KATRS TREŠAIS ( slimošana notiek no 10-20 dienam) Katru sezonu rudens- ziemas periodā, ar to pārslimo no 5% līdz 10% iedzīvotāju un pakāpeniski pieaugot, maksimālu intensitāti visbiežāk sasniedz janvāra beigās vai februāra sākuma. Katra sezona ar kaut ko atšķiras no iepriekšējam. . Galvenokārt vis atkarīgs kāds gripas vīrus cirkulē un kādas iedzīvotāju grupas tiek skartas. Epidēmijas sākums NOVEMBRIS – DECEMBRIS. Riska grupa cilvēki ar vāju imunitāti un hroniskajām slimībām. Influentia (gripa) – ir akūta, sevišķi lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība. Nopietnākos gadījumos var izraisīt pneimoniju, kas VAR BEIGTIES NĀVĒJOŠI cilvēkiem ar vājo imūno sistēmu vai hroniskajam slimībām., Bieži gripa NETIEK LAIKUS DIAGNOSTICĒTA UN TIEK SAJAUKTA AR SAAUKSTĒŠANOS.
Aldis Lapins
24. martā 09:36
Raksts rekomendē garas pastaigas. Tēma, šķiet novecojusi, jo vairākās valstīs, ārā iet vairs nedrīkst. Stāvoklis tuvs komandantstundai, jo policija to visu novēro. Drīkst uzturēties tikai dzīves vietā, jeb mājās. Parki, rotaļu laukumi, dabas apskates vietas slēgtas, tie visi aizliegti apmeklēt. Tā, lūk... Tikai mājās... Tikpat kā mājas arestā...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi