Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Baiba Vasele
23. martā 09:23
Man arvien vairāk šķiet, ka es to korni jau vismaz 1x esmu izslimojusi. Gandrīz visi simptomi man ir bijuši. Kas teica, ka man nebija Covid19? Kaut kāda mistika te - citam varot būt 37 dienas, bet dažiem te pie mums pēc pāris dienām paziņo, ka viss, simptomu vairs nav, analīzes negatīvas, nevienu vairs nevar aplipināt, vesels. Pārbaudes tiek veiktas tikai no ārzemēm atbraukušajiem. Bet lielākā daļa no viņiem vienkārši vazājas riņķī. Visi šie sēņu lasītāji, kuri pēķšņi atgriezušies, jo attapušies, ka Latviju mīl - viņiem tak prāta nav tik daudz, lai mājās sēdētu 14 dienas, ja nauda vēl drusku kabatā. Neviens jau neskries pārbaudīties, ja pāris reizes ieklepojies.
juju
23. martā 10:10
Tas ir ļoti sūdīgi :( neviens nevar tik ilgi mājas nosēdēt :(
Futs Bols
23. martā 11:00
Labāk pasēdēt mājās 3 nedēļas, nekā pēc tam ilgi, ilgi gulēt koka kastītē. Vai ne?
Irena Nelsone
23. martā 12:22
Krīze būs liela un dziļa, iekams ļaudīm neatvērsies acis..., un tie neaptvers - kam tie kalpo un kādēļ dzīvo..
Modris Adijāns
23. martā 12:27
Man jau liekas ka lielakajai daļai imūnsistēma nostrādā un viņi pārcieš to vīrusu pat nezinot kas tas ir,domājot ka gripa.Sliktākais ka viņi vazājas apkārt ka sējmašinas un ja vīrusu dabūn kāds ar vājāku imunsistēmu tad arī ir bēdīgā statistika.
Modris Adijāns
23. martā 12:30
Un pieņemiet likumu ka sabiedriskajā transportā tādu kurš sāk klepot nekavējoties ar policijas ekipāžu savāktu uz pārbaudi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi