Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
63 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
17. martā 18:17
ļoti svarīgi: tikko saņēmu ziņu no paziņas, ka noliktavā strauji krīt rezerves pārtikas produktiem un higiēnas precēm. Arī imports ļoti apgrūtināts. Aicinājums netrakot un neveikt panikas pirkumus.
Irena Nelsone
17. martā 19:35
nu labi, kultūras iestādes, korus, skolas un pat baznīcas slēdza, bet SPĒĻU ZĀLES - joprojām vaļā, cilvēki tur stundām slamstās un spēle uz nebēdu..!!!!! arī lielveikali... te var redzet, kas ir augstāka vērtība par cilvēku dzīvībam un veselību neoliberālismā = tā ir NAUDA>>> diemžēl, tai kalpo kā elkam..
Cilvēks ar suni
18. martā 17:03
1.Vai Viņķeles kundze varētu pateikt kad aptiekās būs iespēja iegādāties sejas maskas. 2. Kāpēc valstī nav sagatavoti sejas masku un dezinficējušo šķīdumu rezerves. 3. Kāpēc tika pieļauts atsevišķu personu bizness, sejas masku izpirkšana lielā daudzumā un izsūtīšana ar pasta palīdzību uz citām valstīm.
Edmunde Ozola
19. martā 06:55
Un tu domā, ka tai aptiekā tās maskas būs lētākas kā šobrīd cenu klubā? Iepirkuma maksa ir dramatidki cēlusies. Un raž tās Ķīnā tāpat kā bahilas, vienreiz lietojamās cepurītes. Dzīvo tādā iedomu pasaulītē un domā, ka krīzes laikā viss būs tādās pašās cenās kā ikdienā.
Skaidrīte Šmigāne
19. martā 10:04
Daudz kas ir ļoti dīvaini. Es nesaprotu, kā tā var būt, ka Āzijas valstīs apkārt Ķīnai ir tik maz inficēto. Pārpdzīvotajā, netīrajā Indijā - 134; Nepālā - 0; Vjetnamā - 60, u.t.t.
Futs Bols
19. martā 14:41
Portālam lūdzu pievērst uzmanību pirmajam komentāram, kas ietver viltus ziņu un domāts ažiotāžas izraisīšanai - Trekngailis, 17. martā 18:17. Ja neizdzēsīsiet, ziņošu policijai.
Jan
19. martā 19:08
Ja parokas dziļāk un saprot angļu valodu, tad var atrast to, par ko mediji izvairās runāt, lai vēl vairāk nebaidītu sabiedrību. https://www.nationalgeographic.com/science/2020/02/here-is-what-coronavirus-does-to-the-body/
Geņa Koloradoss
19. martā 20:27
Atomraketas zemē taču tiek izstrādāta pretcovid vakcīna. Jebšu tās bija fake ziņas
Irena Nelsone
20. martā 21:44
Ir Eiropas krīze, salidaritātes krīzi, neoliberālo principu krīze.. Robežas varēja slēgt vienlaikus un vienojoties par principiem.. Kāpēc šāda neorganizētība? Kāpēc Ķīna sūta palīdzību ES un citur pasaulē, bet ES nesūta? UN netiek ES ar sevi galā?? .......... Vai ne tādēļ, ka Eiropa ir atteikusies no savām SĀKOTNĒJĀM vērtībām? uz kurām tās dibinātāji = kristīgie demokrāti = veidoja savienību (Adenauers, Šūmans, Gasperi)?
Erlika Zeme
21. martā 09:38
Ir pienācis laiks, kad Latvijas miljonāriem būtu jādalās - jāziedo naudu mediķiem - algām, aizsarglīdzekļiem, pārtikas iegādei utt. Pieļauju, ka diemžēl neviens no viņiem to nedarīs, jo piemēram Māris Gailis cer ka viņam atmaksās zaudēto avio biļešu cenu, kāds cits visticamāk uztraucas un skaita zaudējumus, apdomā perspektīvas, utt.,utml.
Ainars Vīndedzis
21. martā 10:36
Saucamajam cilvēkam ar suni,sakiet cik jūs esat redzējusi cilvēkus "maskās veikalos? Nevajag celt paniku,gan jau Valsts tiks galā bez jums.
Māris Strautiņš
22. martā 17:45
Viss ir pupu mizas! Ja tev kasierei no maximas vai Rimi! Tev menedžeram ir slikta pašsajūta. Tad tev ir jāmaksā par testu. Ja Kaimiņam no valdības tad atkal tev ir jāmaksā par viņa testiem! Jūs tak zināt, kas ir kaimiņš!? No kluba dzērumā izzripojis? Yitube to var atrast!
Līga Šūlga
23. martā 05:56
pats kaimins par savu mulkibu lai maksa,jo pats melo un rikojas bezatbildigi.mums nav jarupejas par vina labsajutu,mes nodoklu maksataji maksajam vinam algu ,bet ko sis planpratins atlaujas
Līga Šūlga
23. martā 05:58
pret tadiem jarikojas ar visu likuma bardzibu,lai zina ar ko tas viss var beigties.un kaimins ,jaunizceptais deputatelis,ko vins iedomajas no sevis,visa pasaule zem vina kajam.
Dzintars Lielais
23. martā 06:53
Ainars Vīndedzis: "gan jau valsts tiks galā",tomēr šaubas ir vai ne. Nu ,redzot to kas notiek varenajā un visvarošajā ES kā arī ASV ,tad pārliecība par to pazūd. Visi kaut ko runā ,bet rezultātā Kaimiņš vazājas pa ielu

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi